The Hell in Vietnam ikon

The Hell in Vietnam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 40 / 4,00
Loading...

The Hell in Vietnam, City Interactive tarafından geliştirilen bir FPS savaş oyunudur. Oyunda Vietnam savaşının korku dolu anlarına tanıklık edeceksiniz. Bu oyunda tahmin edebileceğiniz gibi yine Amerikan askerlerinden biri olarak olayı Amerika tarafından görüyorsunuz.

Oyunda 8 adet bol kanlı ve oynanış zevki yüksek görev sizi bekliyor. 8 görev az gibi gelmesin görevler saatlerce sürebiliyor. Oyunda gerçeği ile birebir aynı Amerikan ordusu silahları ve roketlerini bulabilirsiniz. Ayrıca her iki tarafın da savaşta kullandığı savaş araçları da oyunda gerçeği ile birebir olarak oyuna eklenmiş. Oyunda genellikle Vietnam ormanlarında ilerliyorsunuz. Orman şartlarında kamufle olmuş ve her an her yerden çıkabilecek düşmanlarla uğraşmak gerçekten oldukça zor.

Oyundaki sesler gerçekten çok üst düzey ve savaş ortamının atmosferini ve kaosunu yansıtacak biçimde. Ama grafikler için aynı şeyi söylemek zor. Günümüz oyunlarına göre çok geride olan grafikler oyunun oynanışını geri düşürmese de düşük yapay zeka ile birlikte sıradan bir oyun olmasını sağlıyor.

En son Nis 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

The Hell in Vietnam Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/2000/XP
İşlemci : Pentium 4 1.6 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : 128 MB, GeForce 4 ve üzeri
DirectX : DirectX 9

The Hell in Vietnam Tanıtım Videosu

The Hell in Vietnam oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

The Hell in Vietnam YAPILAN YORUMLAR
  • oyuncu
    2 sene önce

    admin bir vietnam savaşı oyunu vardı helikopterde filo halinde gidiyorlar birden helikoptere ateş açılıyor ve ormanın ortasına düşüyor pilotlar ölüyor geri ekip sağ kurtuluyor orman içinde ilerliyorsun mermi bitince ekip arkadaşınki mermiciden alabiliyorsun falan o oyunu biliyor musun biliyorsan sizde mevcuttu mu ya da nereden buluruz yıllar önce demosunu oynamıştım şimdi bulamadım gitti.