The Sims 3 Hileleri

The Sims 3 Hileleri

The Sims 3 Hileleri

The Sims 3 oyununu oynuyorsanız ve daha kolaylaştırmak istiyorsanız, The Sims 3 hileleri ile oynamayı deneyin. Aşağıda çok geniş bir biçimde hile açıklamaları ile birlikte hile kodlarını bulabileceksiniz. Ayrıca hile kodlarının yanı sıra, bu sayfada sizler için oyunla ilgili bazı ipuçları vermeyi de düşünüyoruz. Oyunu kolaylaştırmak için her türlü paylaşım bu sayfada yer alacaktır.

The Sims 3 hile kodları

Açıklama : Oyunu oynarken, CTRL+SHIFT+C ( Vista için CTRL+SHIFT+WindowsKey+C ) tuşlarına basarak hile ekranını açınız. Daha sonra aşağıda vereceğimiz hile kodlarını girerek hileleri aktif edebilirsiniz.

constrainFloorElevation[ true/false]Arazi boyutlarını üzerindekiler ne olursa olsun ayarlayabilme.
enableLlamasllamaları aktif eder.
jokePleaseBir şaka ekrana gelir.
kachingsize $1,000 verir.
motherlodesize $50,000 verir
moveobjects on/offBuy/Build modunda Sims dahil bütün objeleri hareket ettirmenizi sağlar.
familyFunds [x][y]X ile parayı göndereceğiniz aileyi seçin, Y ile göndereceğiniz miktarı seçin.
disableSnappingToSlotsOnAlt [on/off]Alt tuşuna basılı tutarak objelerin kırılmasını engelleyebilirsiniz.
testingcheatsenabledHileleri test etmeyi açar.
fadeObjects [on/off]Kamera zoomladığında objeleri değiştirir.
fps [on/off]Üst sağdaki Hud bölümündeki FPS leri kapatıp açma.
resetSim [x]X yerine yazacağınız Sims isminin haraketlerini tarafsıza çevirir, moodlets sıfırlanır ve Sims karakterinin evine ışınlanmasını sağlar. X yazan yere ad ve soyad yazacaksınız.
slowMotionViz [x]Slow motion seviyesini ayarlar, [x] yazan yere 0 ile 8 arasında bir değer girmeniz gerekiyor. 0 Normal olan.
helpUygulanabilir bütün komutları listeler.
quitOyunu sona erdirir.
hideHeadlineEffects [on/off]Bütün sayaçları ve efektleri devre dışı bırakır.
fullscreen [on/off]Windowed olarak oynamanızı sağlar, full ekrandan çıkar.

The Sims 3 Bebek İpuçları

1 – Kız bebek istiyorsanız, hamileyken 3 tane karpuz yemeniz size yardımcı olacaktır.
2 – Erkek bebek istiyorsanız hamileyken 3 elma yemeniz yardımcı olacaktır.
3 – Mutlu bir bebek doğurmak için kitap dükkanındaki hamilelik kitaplarını okuyabilirsiniz.

Yaşlanmayı Önlemek

Options ( ayarlar ) menüsüne gelin. Orada, “Enable Aging” ( Yaşlanmayı etkinleştirin ) kutusunun yanındaki aktif olan işareti kaldırın. “Lifetime” çubuğunu da, ne kadar ileriye götürürseniz Sim’inizin hayatı o kadar uzun olacaktır.

Ölmeyi Önlemek

Pleasent Rest mezarlığına gidin ve oradaki Death Flower isimli çalı ( halkayı ) bulun. Bu çalı kapının yanında bir yerde olacak. Çalıyı biçerek, çıkanları inventory nize ekleyin. Daha sonra herhangi bir zamanda Sim’iniz ölürse, bu Sim biçtiğiniz otları Grim Reaper’e verecek ve Sim yeniden dirilecek. Bu çalı kullandıktan sonra tekrar ortaya çıkmazsa, Level 7 Gardening olan bir Sim’e sahipseniz, Unnown Special Seeds adında özel tohumlar ekebiliyorsunuz. Özellikle mezarlığa ekerken Death Flower listede çıkabiliyor ve tekrar ekip biçebiliyorsunuz.

Gitarla Kız Arkadaş Kazanma

Öncelikle bir gitar satın alın. Daha sonra bol bol gitarı çalarak, gitar çalmayı öğrenin. Level 5 ila 10 arasında bir levele ulaşana kadar çalmaya devam edin. 5 ila 10 level arasına gelince size “Play for Tips” ( Bahşiş toplamak için gitar çalma )yeteneği gelecek. Bu levellere geldiğinizde inventory niz içerisinde gitarla birlikte parka gidin. Parkta inventory içerisindeki gitara tıklayın ve “Play for Tips” i seçerek çalmaya başlayın. Etrafınızda sizi dinlemek için gelen insanlar yavaş yavaş arkadaşınız olmaya başlayacak. Ne kadar iyi çalarsanız o kadar çok ve çabuk arkadaş edinebilirsiniz.

En son Ara 31, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

The Sims 3 Hileleri YAPILAN YORUMLAR