Tiger Knight: Empire War ikon

Tiger Knight: Empire War


Tiger Knight: Empire War, Milattan önce 3. Yüzyıldaki Çin’de geçen imparatorluk savaşlarını konu alan PvP odaklı aksiyon strateji MMO oyunudur. Oyunun yapımcılığını daha önce Legend Online ve FireShot gibi Türk oyunculara tanıdık gelen online oyunlar ile dikkat çeken Oasis Games yapmakta. Oyun şu anda erken erişim oyunu olduğu için dil desteği olarak Türkçe bulunmuyor. Ama Oasis Games’in çoğu oyununda olduğu gibi bu oyununda da yakında Türkçe desteği geleceğini tahmin edebiliriz.

Oyunda Milattan Önce olan savaşların tam anlamıyla her türlüsünü yaşıyorsunuz. At sırtında savaşmaya Mount & Blade serisinden alışık olanlar bu oyundan aşırı keyif alacaklar. Kılıçlar, mızraklar, oklar ve gürzler gibi ilkel silahlarla teke tek yakın dövüş bu oyunda iliklerinize işleyecek. Oyun aşırı aksiyon yüklü bir oyun ve oyuna başlangıcınızdan itibaren bir öğrenme sürecine başlıyorsunuz. 4 yönden gelebilecek saldırılara karşı kendinizi koruma ve buna karşılık vermek için saldırı teknikleri geliştirme gibi konularda sürekli uzmanlaşmaya çalışmalısınız.

Oyunda oluşturacağınız karakterin tüm fiziki görünümünü siz ayarlıyorsunuz. Gerçekten geniş seçenek yelpazesi sayesinde karakterinizin burnunun şeklini, büyüklüğünü, yaşını ve hatta göz rengini bile ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yanınızda bir birlik oluşturabiliyor ve oluşturduğunuz bu birliğe komutlar verebiliyorsunuz. Bu birliğinize farklı görev ve rütbelerde askerler ekleyebiliyorsunuz. Oyunda direk olarak başka savaşçıların birlikleri ile ölüm maçları yapabileceğiniz gibi çok daha büyük devasa savaşlarda bir taraf seçerek savaşa girebilirsiniz. Oyunda zırh ve silah satın almak için kullanabileceğiniz bir dükkan da bulunuyor.

Oyunun Özellikleri

  • Kendi birliğinizi oluşturup diğer generallere ve birliklere savaş açabilirsiniz.
  • 1’e 1’den başlayıp 200’e 200 kişiye kadar destekleyen devasa savaş modları.
  • Dövüş esnasında dört yönde de savunma, kaçınma ve saldırma imkanı.
  • Ekipman ve silahların kilidini açmak için katılabileceğiniz savaşlar.
  • Kendi karakterinizi oluşturup yaş ve fiziki detaylarını kişiselleştirebilme.

En son Oca 13, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Tiger Knight: Empire War Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7, 8 ,10 32bit
İşlemci : 3.0 GHz
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 10 GB
Ekran Kartı : 1024 MB DirectX 9 uyumlu
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Eşsiz dövüş sistemi
  • PvP modlarında çeşitlilik
  • Gerçek zamanlı dövüş sistemi
Eksileri
  • İngilizce çeviriler zayıf
  • Gecikme hataları

Tiger Knight: Empire War Tanıtım Videosu

Tiger Knight: Empire War oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Tiger Knight: Empire War YAPILAN YORUMLAR