Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
TimeShift

TimeShift

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu577 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
EklenmeAralık 21st, 2015 by
Hemen indir (577 MB)
2605 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TimeShift oyununda çok sayıda silahla karşılaşacaksınız. Silahlar üzerine çok fazla çalışılmış olmalı ki bazı silahlar gerçeğinin aynısını yansıtmakta olduğunu söylemeden geçemiyoruz. Oyunda kullanabileceğiniz silah ve araç sayısı çok fazla olduğu gözümüzden kaçmıyor. TimeShift oyunu GTA oyunlarının bazı versiyonlarına benzemektedir yalnız bu oyunda sınır ve son yok gibi bir şey oyunun başından ayrılamayacaksınız. Oyunda çok çeşit benzersiz kullanabileceğiniz çok çeşit patlayıcı maddeler ve yok edici dereceli savaş gereçlerini kullanmaktan çok zevk alacaksınız. Silahlarınızı kullanarak bütün düşmanlarınızı yok edin onlar sizi yok etmeden unutmayın düşmanlarınız da çok etkiler ama sizin kadar güçlü olamazlar. Patlayıcı maddeleri çok etkili kullanmalısınız üzerinize çok güçlü savaş araçları geldiğini göreceksiniz patlayıcılarınızı bu aşamalarda kullanmalısınız. Düşmanlarınızı yok ederek puan topluyorsunuz hemde yaşam mücadelesinde zafere ulaşmak istiyorsanız yok etmek zorundasınız. Time Shift oyununa grafiksel açıdan bakacak olursak oldukça mükemmel olduğunu söyleyebiliriz. Savaş tarzı oyun severlerimizin TimeShift oyununu muhakkak oynamalarını tavsiye ederiz. Tüm oyun severlerimize iyi eğlenceler dileriz.

Belki de bugüne kadar çıkan oyunların içerisinde en ilginç hikayeye sahip oyunlardan biridir, TimeShift. Saber ve Atari Interactive ortaklığıyla geliştirilmiş ve satışa çıkmış olan oyunda karakterimiz Michael Swift ile zamanın değişebileceğine şahit olacağız. Oyun ise 2005’te çıkması gerekirken birçok aksaklık ve erteleme yüzünden ancak 2007’de büyük beklentiler ile satışa çıktı. Biraz Half Life tadında geçen oyunumuzun kaba hikayesi ise şöyle. Michael Swift’e zamanı kontrol edebilen, üstün özellikli ‘’Beta Suit’’ adında bir giysi giydirilir. Ee, zamanı dahi ileriye ve geriye alabilen bu giysinin yaralarımızı iyileştirmesi ve giydiğimiz zırhları yenilemesi pek de olanaksız gelmeyecektir.

Ancak şöyle bir sorun var ki bu giysimizi daha önce deneyen olmadı çünkü ‘’Beta Suit’’ henüz yapım aşamasında ancak hasta ruhlu düşmanlar kliniğimizi bastığı için apar topar giymek zorunda kaldık. Giydikten sonra mı ne yaptık? Sürüsüne bereket olan düşmanlarımızı temizleye temizleye yolumuza devam ettik. Aslında gerçekten çok iyi kullanılabilecek bir hikayeyi, bu kadar kötü bir şekilde kullandığı için yapımcıları tebrik etmek gerek. Neyse, oyunun iyi yönlerinden bahsedelim biraz. Sesler. Evet, birçok oyunun aksine TimeShift’de seslendirmeler bakımından oldukça iyi bir iş çıkarmış. Özellikle ana karakterlerin seslendirmeleri oldukça güzel bir şekilde işlenmiş. Karakterlerin dudaklarıyla olan uyumları da harika. Bunun yanı sıra oyunda birçok farklı müzik parçası kullanılmış. Bu parçalar da oyunun atmosferine güzel bir şekilde oturmuş ve bizi sıkmıyor.

Oyundaki mekanikler de bir harika! Bir bakmışsınız kendinizi onlarca düşmanın arasında bulmuşsunuz ve hepsini yere sermek için bir an için kıyafetinizin üstün özellikleri sayesinde zamanı durduruyor düşmanların yerini iyice tespit ediyor ve zamanı yeniden başlatıp hepsini tek tek kafadan indiriyorsunuz. Bu sahnelerde ekrana sıçrayan kanlar da cabası. Ha, düşman çok mu geldi, zamanı biraz geri alalım da düşmanın nerede bizi pusuya düşüreceğini önceden bilelim. İşte oyunun büyük bir kısmı böyle sahnelerden oluşuyor. Ayrıca bu sahneleri yaşarken birçok farklı silah kullanabiliyoruz ve bu silahların vuruş hissiyatları gerçekten oldukça iyi. Grafiklere gelecek olursak, TimeShift 2007 yılında yapılmış bir oyun gibi durmuyor. Çünkü 2010’da çıkmış birçok oyunla hemen hemen aynı grafiğe sahip, bu oyun. Özellikle oyundaki kaplamalar oldukça güzel olmuş. Aynı zamanda silah kaplamaları, gölgelendirmeler, ışıklar da oldukça iyi şekilde oyuncuya sunulmuş. Sonuç olarak TimeShift güzel olabilecek bir hikayeyi batırmış ancak diğer yönlerden paçayı kurtarmayı başarmış. Eğer çok derin bir hikaye istemiyor, ben güzel grafikler altında adam öldürüp eğlenirim, öldüremezsem de zamanı geri alırım, diyorsanız bu oyun tam size göre.

Artıları
  • Zamanı yavaşlatma, durdurma, geri alma gibi süper özellikler
  • Süper silah çeşitleri
  • Düzgün çalışan online mod
Eksileri
  • Görevler yeteri kadar ilginç değil
  • Dövüş tekrar edici olabiliyor

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
2605 kez indirildi
Etiketler:


TimeShift Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. tt dedi ki:

    bence guzel

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :