United Football ikon

United Football


United Football kendi futbol takımınızı oluşturup rakiplerinizle mücadele ettiğiniz online futbol oyunudur. Oyunun grafikleri muhteşem değili, sunduğu futbol deneyimi Fifa ve Pes gibi oyunlar kadar üst düzey bir oyun değil. Ama futbolun eğlence ve komedi yönünü ön plana çıkaran oyunda oldukça rekabetçi maçlar ve ligler sizleri bekliyor.

Bir yandan kendi takımınızı oluşturup onlarla maçlar yaparken diğer yandan kendi oluşturduğunuz karakteriniz ile bir yıldız haline gelip diğer takımlara transfer olabiliyorsunuz. Hem kendinizi hem de takımınızdaki diğer oyuncuları fiziki özellikler açısından kişiselleştirebiliyorsunuz.

Maçlarda kazandığınız başarılar oyunun para birimi olan UF$ olarak size dönüş yapıyor. Bu UF$’ı yeni hareketlerin, yeteneklerin kilidini açmada ya da oyun içi nesneleri satın almada kullanabilirsiniz. Hemen hemen her online oyunda olduğu gibi United Football oyununda da gerçek para ile UF$ satın alabiliyorsunuz. Bu UF$lar ile oyunda çeşitli satın almalar yaparak avantajlı hale geçebilirsiniz.

Oyunda maçlar 3 boyutlu ama pek de gerçekçi olmayan bir sahada geçiyor. Burada yapacağınız hareketler ve stratejik oynayışınız maçın sonucunu belirliyor. Maçın sonucuna sizin oynayışınız kadar oyuncularınızın kalitesi de belirleyici oluyor. Oyuncularınızı daha yetenekli hale getirmek için sistemde bulunan botlarla antrenman yapabilirsiniz.

En son Kas 27, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

United Football YAPILAN YORUMLAR
 • İsme gerek yok
  5 sene önce

  Bu oyunu oynamaya gerek yok

 • SUBHAN
  6 sene önce

  ela

 • Niko
  6 sene önce

  bu ne?

 • ibrahim
  6 sene önce

  nolur ols
  un