Virtual Skipper 3 ikon

Virtual Skipper 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Virtual Skipper 3, Nadeo tarafından oldukça başarılı bir şekilde geliştirilmiş yelkencilik simülasyonu oyunudur. Yelkencilik hakkında en ufak bir şey bilmeseniz bile oyunu oynayabilirsiniz çünkü oyunda başarılı bir öğretici mevcut ve oyunu oynadıkça oyuna alışıyorsunuz. Oyunda dünyanın çeşitli ülkelerin su yollarında yelken süreceksiniz. Bunların arasında yelkenlileri ile ünlü Sydney ve ve İngiliz Kanalı da mevcut.

Oyunda sadece deniz ve yelkeninizle siz yoksunuz. Hava şartları da oyunun büyük bir parçası. Yağmur, rüzgar ve diğer hava şartlarında ne yapacağınıza hızlıca karar vermeli ve yelkeninizi buna göre kullanmalısınız. Bunun yanı sıra gece gündüz döngüsünün de oyunda olması çok başarılı bir geliştirme olmuş. Oyunun başlarındaki görevleriniz daha çok A noktasından B noktasına gitmek şeklinde olsa da görevleri tamamladıkça yeni ve daha zorlayıcı çeşitli görevler de karşınıza çıkacak.

Suyla ve denizle ilgili oyunlar genellikle grafik açısından oyuncuları tatmin etmezler. Suyun doğası ve şekli itibarı ile modellemesi çok güç bir şey olmasının da bunda payı var. Ama Virtual Skipper 3 oyunu 2004 yılında çıkarılmış olmasına rağmen oldukça etkileyici grafiklere sahip. Simülasyon oyunlarında grafikler iyi olunca daha gerçekçi bir oynanış da sağlanmış oluyor.

Oyunun Özellikleri

  • Kolay kullanılabilir navigasyon arayüzü
  • Tekrar videoları izleyerek analiz yapabilme
  • Yatçılığı muhteşem bir şekilde sergileyen grafikler
  • Uluslararası Yarış Federasyonunun geliştirilmiş kuralları
  • Single Player modunda sınırsız yarış izini
  • Gerçekçi yelkencilik koşulları

En son Ara 14, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Virtual Skipper 3 Tanıtım Videosu

Virtual Skipper 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Virtual Skipper 3 YAPILAN YORUMLAR