Volvo The Game ikon

Volvo The Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 118 / 4,72
Loading...

Volvo The Game, SimBin Studios tarafından geliştirilen araba yarışı simülasyonu türünde bir oyun.

Volvo marka araçların tanıtımı için yapılmış oyunda toplam 7 araç ve 2 yarış pisti bulunuyor. Tanıtım amacıyla yapıldığından dolayı iyi bir oyun değildir diye düşünüyorsanız oyunu oynadığınızda durumun hiç de böyle olmadığını görüyorsunuz. Simülasyon alanında oldukça başarılı ve iyi işlere imza atmış SimBin Studios bu oyunda da oyunculara iyi bir sürüş deneyimi sunmuş. Özellikle bilgisayara bağladığınız bir direksiyon ile gerçekçi sürüş deneyiminin ne kadar kaliteli sunulduğunu daha net bir şekilde görebiliyorsunuz.

Oyunda Volvo S60, C30, S40, 850 ve 240 Turbo Group A gibi Volvo markasını çeşitli yarışlarda temsil eden araçlar bulunuyor. Oyunda özellikle S60 modelinin tanıtımına ağırlık verildiğinden modellemesine de çok dikkat edilmiş. Böylece ortaya son derece kaliteli bir araç çıkmış. Oyunda bulunan diğer araçlara da baktığınızda modellemelerine ve gerçeğe uygunluklarına mümkün mertebe dikkat edildiğini görüyorsunuz. Genel olarak oyunun dikkat çekici şekilde iyi araç modellemeleri barındırdığını söylemek mümkün. Bununla beraber Volvo The Game’in gayet kaliteli sürüş özellikleri barındırdığını da söylemek lazım. Araçların vites geçişi, hızlanma tarzları ve genel sürüş özellikleri gerçeğe uygun bir şekilde son derece kaliteli bir şekilde gerçeklenmiş. Ayrıca oyunda bulunan çevre modellemeleri ve grafikleri de oldukça yeterli ve bir araba yarışı için uygun seviyede tasarlanmış. Gerek araçların gerekse de çevrenin gayet şık olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla beraber özellikle hızlanma durumundaki motor sesi ve fren sesi de çok güzel bir şekilde oyunun içine konulmuş. Böylece oyun atmosferine girmeniz de son derece kolay.

Oyun araba yarışı simülasyonu türünden olduğundan dolayı yarışlarda ekstrem şeylerden ziyade gerçeğe uygun bir şekilde daha sakin olarak yarışılıyor. Volvo The Game, araba yarışı ve Volvo markası tutkunları için gayet güzel bir simülasyon ve yarış deneyimi sunuyor.

En son Oca 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Gerçekçi oyun fiziği
 • Volvo araç çeşitliliği
 • Özelleştirilebilir oynanış
Eksileri
 • Oynaması zor
 • Bilgisayarın kontrol ettiği rakipler aptalca hareket ediyor

Volvo The Game Tanıtım Videosu

Volvo The Game oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Volvo The Game YAPILAN YORUMLAR
 • ARDA
  2 sene önce

  Kim çektiyse süper çekmiş gerçekten VOLVO

 • arda
  2 sene önce

  süper beeee

 • furkan
  2 sene önce

  sahiden çok iyi

 • mahmut
  2 sene önce

  oyun çok iyi ya