War Robots PC ikon

War Robots PC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Son zamanların en popüler mobil oyunlarından birisi olan War Robots’u PC’de oynayabilmeniz için gereken kurulum dosyasını ve kurulum adımlarını bu konuda bulabilirsiniz. Oyunu bilgisayarınızda son sürüm Android işletim sistemine sahip Bluestacks emülatör ile oynayacağınız için telefonda alamayacağını maksimum performansı alacaksınız. Ayrıca klavye ve mouse kullanabileceğiniz için oyunu mobilde oynayan rakiplerinize oranla çok daha hızlı ve etkili hareket edebileceksiniz.

Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse adından da anlaşılacağı gibi robotların savaşına tanıklık edeceğiniz bir oyun. Oyunda 6 kişiden oluşan robot takımları halinde diğer takımlarla PvP olarak savaşıyorsunuz. Söz konusu robotlar olunca tahmin edeceğiniz gibi bir sürü geliştirme ve modifikasyon seçeneği oyunda size sunuluyor. Daha iyi bir robotla savaş alanına hükmetmek için önce mevcut savaşlardan başarı ile ayrılmanız gerekiyor. Farklı stratejiler gerektiren farklı haritalarda, yetenek, hız ve güç kombinasyonu açısından iyi olan oyuncular kazanıyor.

Oyunda seçebileceğiniz 45 farklı robot bulunuyor. Bunların farklı güçleri var ve bazıları gerçekten de çok güçlü. Ama tahmin edebileceğiniz gibi daha güçlü olan robotlar için daha çok çaba sarf etmelisiniz. Klan yapısını destekleyen oyunda isterseniz kendi klanınızı oluşturabiliyorsunuz. Savaşların yanı sıra size verilen görevleri tamamlayarak çeşitli hediyeler ve bonuslar elde edebilirsiniz.

Gelin isterseniz oyunun bilgisayara kurulum adımlarına bir göz atalım:

1. “Hemen indir” butonuna basarak indirme sayfasına yönleneceksiniz, karşınıza çıkan sayfadan “War Robots indirin ve PC’de oynayın” butonuna tıklayıp dosyayı indireceğiniz sayfaya geçin.

2. Açılan sayfada “War Robots indir” butonuna tıklayın ve inmesini bekleyin. Bir kaç dakika sonra “Bluestacks installer” isimli bir dosyanın inmiş olması gerekiyor.

3. Kullanacağınız emülatör olan Bluestacks installer kurulumu için indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın ve kuruluma geçin.

4. Kurulumun sonuna geldiğinizde bilgisayarınıza bir program kuracak ve bu program sanki sizin Android telefonunuzmuş gibi bir ekran açacak. Bu ekranda Gmail adresiniz ile oturum açarak tıpkı bir Android telefon kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

5. Karşınıza War Robots yükleme ekranı gelecek, yükle dediğinizde emülatörün içine oyun kurulmuş olacak.

6. Oyuna girişte tuş kombinasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

En son Şub 8, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Yüksek oyun temposu
  • Geniş oyuncu topluluğu
  • Klavye ve mouse ile oynayabilme
  • Emülatörün sağladığı yüksek performans
Eksileri
  • Yükseltme süreleri çok uzun

War Robots PC Tanıtım Videosu

War Robots PC oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

War Robots PC YAPILAN YORUMLAR