Wauies – The Pet Shop Game ikon

Wauies – The Pet Shop Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 6 / 3,00
Loading...

Waiues – The Pet Shop Game oyunu merkezine evcil hayvanları alan bir simülasyon oyunudur. Sevimli dostlarımız olan evcil hayvanların sanal dünyaya taşındığı bu oyunla 7’den 70’e herkes keyifli vakit geçirebilir.

Oyunun esas amacı evcil hayvan dükkanlarınızı oluşturmanız. Ardından bu dükkanda evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. İlk olarak hayvanlarınız için uygun ortamı yaratmalısınız. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi onlara iyi bakmalısınız. Dükkandaki hayvanlar yalnızca kedi, köpek veya kuş ile sınırlı değil. Dükkanınızda birçok kemirgen cinsiyle de karşılaşabilirsiniz. Hayvanlarınıza güzel baktıkça dükkanınızı büyütebilirsiniz.

Elbette oyunun tek amacı evcil hayvanlarınızla ilgilenmek değil. Gerçek hayattaki bir Pet Shop dükkanı nelere ihtiyaç duyardı? İş kabiliyetini geliştirmiş bir patrona ve müşterilerine. Waiues – The Pet Shop Game oyunu da bunları bir patron olarak sizden bekliyor. Dükkanınız aslında sizin markanızı temsil ediyor. Kendi Pet Shop markanızı tanıtmak için ise daha çok hayvan edinmelisiniz. Kim bilir belki bir labrador yetiştirmek isteyebilir, belki de cins kendi türlerini dükkanınıza alabilirsiniz.

Oyunda yavru evcil hayvanlar üretmeniz de mümkün. Sevimli yavru hayvanlar sayesinde müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Daha çok müşteri çekerek dükkanınızın kazancını arttırabilirsiniz. Mevsimsel değişimlerden dolayı etkilenen hayvanlarınızın sürecine bile tanık olabilirsiniz. Ayrıca birçok hayvan yemini dükkanınızda bulundurmanız gerekiyor. Oyunun diğer bir püf noktası daha var. Dükkanınızın tanıtımını yapmanızda yardımcı olacak hayvan aksesuarlarını deneyebilirsiniz.

Waiues – The Pet Shop Game oyununda dükkanınızı büyüttükçe yeni özelliklerle tanışabilirsiniz. Örneğin diğer oyuncularla birlikte arkadaşlık kurmak bunlardan biri. Kendi arkadaşlarınızla sanal dünyada da arkadaş olabilirsiniz. Oyunun esas özelliklerinden birisi de dükkanınız sayesinde kazanacağınız özel kartlardır. Mesela dükkanınızda ne kadar özellik geliştirirseniz (evcil hayvan sayısını ve türünü artırırsanız vb.) o kadar çok kart toplayacaksınız. Bu sayede oyundaki diğer özellikleri keşfedebilirsiniz.

Oyunun keyifli vakit geçirmenizi sağlamasının yanında birçok yan kazancı da oluyor. Bir işletme yönetiminin zorluklarını anlayıp kendi yeteneklerinizi ortaya çıkartabilirsiniz. İşinizde iyi bir yönetici olma deneyimini bu oyun sayesinde tadabilirsiniz.

En son Ara 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Wauies – The Pet Shop Game Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 ve üzeri
İşlemci : Intel Pentium 4
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 600 MB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Çok geniş evcil hayvan dükkanı
  • Hayvan çeşitliliği çok fazla
  • Sevimli görseller
  • Eğlenceli oynanış
Eksileri
  • Uzun bekleme süreleri
  • Tekrar eden oynanış

Wauies – The Pet Shop Game Tanıtım Videosu

Wauies – The Pet Shop Game oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Wauies – The Pet Shop Game YAPILAN YORUMLAR