World of Mixed Martial Arts 2 ikon

World of Mixed Martial Arts 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 99 / 4,30
Loading...

Daha çok profesyonel dövüş sporları oyunları ile tanınan Grey Dog Software’in belki de en çok tutan oyunu olan WMMA’nın 2. serisi olan bu oyun da konu olarak çok iyi işlenmiş ama gelişime açık bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Serinin bu oyununda ilk oyundan farklı olarak işletmecilik kısımlarının çıkartıldığı görüyoruz. Serinin bu oyununda Grey Dog Software finans işleri ile boğulmadan maçlara konsantre olup maçları ayarlayarak başarılı olmaya çalışmanızı istiyor.

Oyunun konusunu dövüş oyunu zannedip dövüşleri yönetmek için indiriyorsanız oyunun konusunu yanlış biliyorsunuz demektir. Oyunda kendi dövüşçüleri olan maç ayarlayan menajerlerden birisi olarak dövüşçülerinize iyi bir kariyer yaşatmak için çeşitli çalışmalar yapıyorsunuz. Yani futbol sporundaki menajerlik simülasyonu gibi düşünebilirsiniz oyunu. Bu yüzden text tabanlı bir oyunla karşılaşınca şaşırmayın.

Oyunda sizin yönetimizde dövüşçü kontratları, reklam ve tv gelirlerinin yönetilmesi, iş anlaşmalarının yapılması dövüşlerin ayarlanması gibi bir çok detay bulunuyor. Oyunun türünde farklı çok sayıda oyun bulunmadığı için de yavaş geliştirilen ama türünün piyasadaki en iyi örneği olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda yapılan bir diğer düzenleme ise dövüşçülerin yapay zekalarına yapılmış. Daha tutarlı maçlara şahit olmanız söz konusu. Database üzerinden ilerleyen text tabanlı oyunların en büyük sorunu olan data arttıkça performansın yavaşlaması sorunu da biraz daha çözülmüş ve performans arttırılmış.

Bu sefer en önemli gelişme veritabanının genişletilmesi olarak dikkatimizi çekiyor. Sporcu dataları, sponsor firma ve menajer dataları gibi bir çok datayı kullanarak tutarlı bir simülasyon oyunu olarak birleştirmekte yapımcı firmanın iyi bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz.

En son Nis 22, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

World of Mixed Martial Arts 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium 4 2.0GHz / Athlon XP 2500+
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : GeForce 6200 / Radeon Xpress 1200 Series
DirectX : DirectX 9
Artıları
 • Yüksek zorluk derecesi
 • Güncellenmiş güreşçi listesi
 • Mükemmel oynayış
Eksileri
 • Daha çok dövüşçü olabilirdi
 • Kalitesiz grafikler
World of Mixed Martial Arts 2 YAPILAN YORUMLAR
 • ebem
  2 sene önce

  iyrenc oyunmmnnnnn

 • emre
  2 sene önce

  bu oyun çok iğrenç laaa

  • perviz eliyev
   2 sene önce

   pis oyundu pis oyundusa yuklemiyim men bir cavab yaz xahis edirem

 • ilham
  3 sene önce

  ela oyundu