WWE Raw ikon

WWE Raw


WWE Raw oyunu Amerikan güreş oyunları arasında en güzel ve en eğlenceli oyundur. WWE Raw oyunundaki 35 tane dövüşçü var ve 35 ininde dövüş sitilleri kendileri özel olmaktadır. Oyuna grafiksel açıdan bakacak olursan tam anlamıyla muhteşem bir oyun oynama imkanı sizlere sunuyor, ses efektlerini de unutmamak gerekir oda sizi sanki gerçekten oyunun içindeymişsiniz hissini yaratacak kadar kaliteli yapılmış. WWE Raw oyununa kemersiz başlayacaksınız seçtiğiniz dövüşçü çok iyi tanımalısınız rakiplerinizde gerçekten çok etkililer ama sizin taktikleriniz bizler eminiz ki meydan okuyacak kadar etkili olacaktır. Küçük ödüllerle başlayıp altın kemer mücadedelerine kadar sürdürebileceğiniz bir oyundur. Rakibinizin kısa boylu yada zayıf bedenli olduğuna sakın aldanmayın çok etkili olabileceklerini sizlere hatırlatalım. WWE Raw oyununu hemen oynamak istiyorsanız alttaki Oyunu İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İndir oyunu ekibi olarak tüm oyun severlerimize iyi eğlenceler dileriz.

THQ ve Yuke’s oyun şirketleri tarafından üretilen profesyonel güreş oyunu daha çok Amerikan güreşi oyunu olarak bilinir ülkemizde. Amerika’da uzun yıllardan beri gösterimde olan oyunla aynı ismi taşıyan program vardır. Bu program Amerika’da en uzun süredir yayın yapan program olma özelliğine de sahiptir. Bu yüzden bu programın artık oyunları da yapılır hale gelmiştir. Oyunda sevilen Amerikan güreşçilerinden Triple H, The Undertaker, Kane ve Jeff Hardy gibi karakterler bulunmaktadır.

Her yaş grubundan olmasa da onları gerçek sanan bazı ilkokul ve ortaokul çocukları tarafından takip edilip oynanan bir oyundur. Oyunda kafes benzeri bir müsabaka alanındasınızdır ve rakibinize ne kadar sert girişirseniz yani şov yaparsanız seyircilerden de bir o kadar fazla destek almaktasınız. Şov kültürü bir hayli gelişmiş olan Amerika’da bu tür kaslı ve gövdeli adamların yaptığı gösteri büyük ilgi görmektedir. Oyun diğer dövüş oyunlarının aksine bir çok yeniliği de içerir. Ringlerdeki bantlara çıkabilir, onlardan rakibinizin üzerine atlayabilirsiniz. Bunlar aynı zamanda da seyircileri ateşlemektedir. Oyunun sadece şov amaçlı yapıldığını bilmek ve buna göre davranmak çocukların psikolojisi açısından iyidir. Her ne kadar da silahlı adam öldürme oyunları kadar şiddetli ve iğrenç olmasalar da burada direkt olarak rakibinizi saf dışı bırakma isteği şiddet arzunuzu daha çok tetiklemektedir. Artık adam öldürme oyunları çok küçük olmadığı sürece çocukları bile etkilememektedir. Hatta o kadar soğukkanlı olmaktadırlar ki haberlerde öldürülen insanlara acımamaktadırlar bile. Bu durum bazı yerlerde iyiyken bazen de kötü olabilir.

Eğer çocuğunuz bu tür şiddet oyunlarını çok fazla oynuyorsa ve haberlerdeki ölülere artık tepki vermemeye başladıysa o zaman hemen ona bir evcil hayvan alın ve şiddet oyunlarını oynamasını engelleyin. En azından çok uzun saatler oynamasın. Evcil hayvanıyla vakit geçirirken tekrar kaybettiği o eski acımayı ve sevgiyi geri kazanacaktır. Bunlar oyun hakkındaki incelemem sonucu ilk aklıma gelen oyunun olumsuz sonuçları. Fakat yetişkinler için oyun hiçbir sakınca içermez. Hatta yetişkinler oyunda hiçbir anormallik göremedikleri için bu oyunu oynamamaktadırlar. Bu yüzden oyun daha çok küçüklerin ilgi alanındadır. Grafikler ve özel hareketler iyi kombine edilerek hazırlanmıştır.

En son Kas 9, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

WWE Raw Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium III 500MHz
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 150 MB
Ekran Kartı : 16 MB
DirectX : DirectX
Artıları
 • Dövüşçüler gerçek hayattakilere oldukça benziyor
 • Oyunculara has hareketler yer alıyor
Eksileri
 • Dövüşçüler çok yavaş hareket ediyor
 • Dövüş animasyonları çok başarılı değil

WWE Raw Tanıtım Videosu

WWE Raw oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

WWE Raw YAPILAN YORUMLAR
 • boş adam
  4 sene önce

  normal wwe gibi mi

 • bulur
  4 sene önce

  abi win7 32bit olurmu

  • Admin
   4 sene önce

   Evet olur.

 • sner
  4 sene önce

  aga kafes macı canta ması varmı

 • nabcan ismi
  5 sene önce

  win 10 da olurmu

  • Admin
   5 sene önce

   Evet çalıştırabilirsiniz.

 • berkecivan
  5 sene önce

  Beyler wwe’ in her oyunu güzeldir

 • kenan
  5 sene önce

  çok kötü

 • Cengiz
  5 sene önce

  İndirin Süper

 • samet
  5 sene önce

  çok kötü