Zoo Tycoon: Marine Mania ikon

Zoo Tycoon: Marine Mania

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Zoo Tycoon: Marine Mania, sevilen hayvanat bahçesi işletmecilik simülasyonu Zoo Tycoon oyunu için geliştirilen genişletme paketidir. Bu genişletme paketi oyun piyasaya sürüldükten 1 yıl sonra 2002 yılında oyuncularla buluşturuldu.

Adından da anlaşılacağı gibi Zoo Tycoon: Marine Mania daha çok su hayvanlarına odaklanan bir oyundur. Oyunda su hayvanlarını hayvanat bahçenize yerleştirebilmek için onları sergileyebileceğiniz su tankları inşa etmeniz gerekiyor.

Oyunla gelen yeniliklerden birisi ise su gösterileri oluşturabilmeniz. Şov yapabilme özellikleri bulunan deniz hayvanlarını özel şov tankına yerleştirip gösteriler ve şovlar oluşturabilirsiniz. Bir diğer yenilik de aynı ortamda yaşayabilen hayvanları tek bir tanka alarak böyle sergileyebilmeniz. Oyunda bulunan deniz hayvanlarından bazılarını sayacak olursak; Atlantik Kılıç Balığı, Orkinoz, Şişe Burunlu Yunus, Balina, Beluga, Testere Balığı, Deniz Fili, Dev Mürekkepbalığı, Beyaz Köpekbalığı, Müren Balığı, Yeşil Deniz Kaplumbağası, Çekiç Başlı Köpekbalığı, Domuz Balığı, Kabur Balina, Deniz Anası, Tropik Vatoz, Deniz Gergedanı, Katil Balina, Pasifik Ahtapotu, Mors Balığı, Su Samuru, Adabalığı, Kaplan Köpekbalığı gibi bir çok hayvanı bulabilirsiniz. Tabi bu hayvanları satın alıp hayvanat bahçenize eklemenin bir bedeli olacak. Her hayvanın farklı bir fiyatı var: Örneğin, yeşil deniz kaplumbağasını $600 karşılığında satın alırken dev ahtapotların fiyatları $6000 civarında. Tabi  fiyat olarak daha pahalı olan bu canlılar ziyaretçilerden daha fazla ilgi göreceği için hayvanat bahçenize daha fazla ziyaretçi çekmenizi de sağlayacaklar.

En son Eki 5, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Hayvan şovları oyuna derinlik katmış
  • Dinozor genişletme paketi çok eğlenceli
Eksileri
  • Hayvanları izlemesi daha heyecan verici olmalıydı

Zoo Tycoon: Marine Mania Tanıtım Videosu

Zoo Tycoon: Marine Mania oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Zoo Tycoon: Marine Mania YAPILAN YORUMLAR