Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.2 MB
İşletim SistemiWindows Xp / Vista / 7
Eklenme TarihiKasım 29th, 2015
Hemen indir (7.2 MB)
2600 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...Loading...

Zuma Deluxe oyunu küçük oyunlardan birisi olup eğlenceli yapısıyla çok tercih edilen bir oyundur. Zuma Deluxe oyununun konusu sıralı şekilde üçlü takım halinde karşınıza gelen topları vurma çabasını güdeceksiniz. Olur da tam isabetle vurmanız gereken topları zamanında vuramazsanız o tapınağın kötü koruyucusu sizin bir canınızı elinizden alacaktır. Aynı renkte olan topların bir araya gelmesi çok önemli. Aynı renkte olan toplar bir araya geldiğinde patlıyor.

Ayrıca peş peşe kombo şeklinde topları peşpeşe patlatmayı başarabilirseniz, ekstra özellikler kazanıyorsunuz. Bu ekstra özellikler sayesinde nişan almanız kolaylaşıyor, toplarınız bomba etkisi yapabiliyor, toplar daha yavaş hareket edebiliyor. Oyunda sıranın başındaki top değile kadar gitmemesi lazım. Sizin her patlatmanızda toplar biraz geriye geliyor. Eğer ilk sıradaki top değile girerse Game Over olur ve hakkınızı kaybedersiniz.

Yaklaşık 20 farklı tapınağın olduğu Zuma Deluxe oyununu indirip deneme oyunu oynayabilirsiniz. Zuma Deluxe için tanıtım oyununu indirebileceğinizi belirtip çok bağlanmanız ve sınırsız oynayabilmeniz durumunda ücretini verip tam sürümüne geçebilirsiniz.

Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :