İndiroyunu Hakkında

İndiroyunu Hakkında

İndiroyunu.com 2008 yılında Uğur YURT tarafından ücretsiz sunulan ve indirilebilen oyunları oyuncularla buluşturmak amacı ile kuruldu. Sitenin kurulmasından kısa bir süre sonra bu amaç yerine gelmiş ve her yıl milyonlarca ziyaretçi aradıkları oyunu www.indiroyunu.com’da bulmaya başladı. İndiroyunu.com yayınladığı 1500’den fazla oyun ile rakip sitelerin bile kaynak olarak kullandığı alanının önde gelen websitelerinden birisi haline geldi.

İlk önce sadece oyun indirme alanında faaliyet gösteren İndiroyunu.com daha sonra oyun hileleri, oyun incelemeleri, oyun yamaları ve oyunlarla ilgili makaleler de yayınlamaya başladı. Hangi oyunu indireceğine karar verememiş kişilerin işini kolaylaştırmak adına oyunlarla ilgili incelemeler, ekran görüntüleri, oyun tanıtım videoları, oyunun künye bilgileri, sistem gereksinimleri, uygun olduğu yaş bilgileri, artıları eksileri ve benzer oyunlar gibi zengin içerikler sunuyor.

Kurulduğu ilk günden bu yana legal içerik yayınlama prensibi ile hareket eden İndiroyunu.com yayınlanmasına yayıncı ve yapımcı firma tarafından izin verilmeyen hiçbir oyunun indirme dosyalarını yayınlamıyor. Site üzerinde sadece Windows ve bilgisayar oyunlarını değil, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil oyunları ve PlayStation konsolu oyunlarını da bulabilirsiniz.

İndiroyunu.com’un Diğer Oyun İndirme Sitelerinden Farkı

İndiroyunu.com, 2008 yılından bu yana oyun indirmek isteyenlerin güvenle tercih ettikleri bir yer haline gelmiştir. Bizim misyonumuz kendimiz oynayarak seçtiğimiz ve oyuncuların hoşuna gideceğini düşündüğümüz oyunları paylaşmak.

Ne Tür Oyunlar Yayınlıyoruz?

Sitemizde öncelik verdiğimiz oyunlar yapımcı ve geliştirici firmaları tarafından paylaşımına izin verilmiş, ücretsiz (freeware), deneme sürümü (demo) ve süre kısıtlamalı oyunlardan oluşuyor. Sitemizde paylaşımı telif hakkı ihlali gerektirecek herhangi bir dosya paylaşımı yapmıyoruz. Çok sık olmasa da yeni oyunlar çıktığında oyuncuların haberdar olması için ücretli oyunlar da yayınlayabiliyoruz ama bunları normal indirmelerden ayırmak için butonu “Satın Al” olarak çıkıyor.

Virüs İçermeyen Güvenilir Dosyalar

Sitemize eklediğimiz tüm oyunları güncel ve güvenilir virüs tarama programları ile taratarak virüs içermediğinden emin oluyoruz. Yorumlardan gelen uyarıları da dikkate alarak gözümüzden kaçan bir gizli kurulum, yan program kurulumu ve yanlış dosya gibi durumlar olursa bunlarla da hızla ilgileniyoruz.

Ebeveynler İçin

Çocuklarınızın İndiroyunu.com’da indireceği tüm içeriğin yasal ve telif hakkını elinde bulunduran firmalar tarafından paylaşımına izin verilen dosyalar olduğunu garanti ediyoruz. Ayrıca oyunlara eklediğimiz yaş bilgileri ile oyunun hangi yaşlar için uygun olduğunu, oyunun içerisinde kumar, müstehcenlik ve aşırı şiddet içerip içermediğini paylaşıyoruz. Çocuğunuzun hem yaşına uygun hem de legal olacak şekilde olan oyunları sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Eğitici Oyunlar sayfamızda çocuklarınızın eğlenirken bir yandan da eğitileceği geliştirici oyunları bulabilirsiniz.