İndiroyunu Hakkında

İndiroyunu.com 2008 yılında Uğur YURT tarafından ücretsiz sunulan ve indirilebilen oyunları oyuncularla buluşturmak amacı ile kuruldu. Sitenin kurulmasından kısa bir süre sonra bu amaç yerine gelmiş ve her yıl milyonlarca ziyaretçi aradıkları oyunu www.indiroyunu.com’da bulmaya başladı. İndiroyunu.com yayınladığı 1500’den fazla oyun ile rakip sitelerin bile kaynak olarak kullandığı alanının önde gelen websitelerinden birisi haline geldi.

İlk önce sadece oyun indirme alanında faaliyet gösteren İndiroyunu.com daha sonra oyun hileleri, oyun incelemeleri, oyun yamaları ve oyunlarla ilgili makaleler de yayınlamaya başladı. Hangi oyunu indireceğine karar verememiş kişilerin işini kolaylaştırmak adına oyunlarla ilgili incelemeler, ekran görüntüleri, oyun tanıtım videoları, oyunun künye bilgileri, sistem gereksinimleri, uygun olduğu yaş bilgileri, artıları eksileri ve benzer oyunlar gibi zengin içerikler sunuyor.

Kurulduğu ilk günden bu yana legal içerik yayınlama prensibi ile hareket eden İndiroyunu.com yayınlanmasına yayıncı ve yapımcı firma tarafından izin verilmeyen hiçbir oyunun indirme dosyalarını yayınlamıyor. Site üzerinde sadece Windows ve bilgisayar oyunlarını değil, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil oyunları ve PlayStation konsolu oyunlarını da bulabilirsiniz.