Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

İndiroyunu.com Kullanım Şartları

Bu web sitesi İndiroyunu.com’a ( Yazının bundan sonrasında İndiroyunu olarak kullanılacaktır ) ait olup sitenin her türlü işletme haklarına yine İndiroyunu sahiptir. Yayınlanan içeriklerin tamamı İndiroyunu sorumluluğunda yayınlanmaktadır.

Genel Sorumluluk

İndiroyunu, çeşitli kaynaklardan içerik derlemekte ve üreticilerden gelen maillerdeki içerikleri yayınlamaktadır. Sitedeki iletişim formları ve elektronik posta yolu ile gelen maillerdeki içerikleri yayınlayıp yayınlamama kararı ve hakkı tamamen İndiroyunu’na aittir. İndiroyunu sitesinde yayınlanan içeriklerin kullanılması ve siteden yüklenecek dosyalardan kaynaklanan oluşabilecek sorunlarda İndiroyunu herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İndirme Linkleri

İndiroyunu kendine ait sunuculardan indirme linkleri ve güvenilir dış indirme kaynakları kullanmaktadır. Linkler siteye eklendikten sonra belirli periyotlarla denetlenerek zararlı içerik içermediği kontrol edilmektedir. Yine de bu periyotlar arasında geçen sürelerde linklerdeki kaynak değişmiş veya bozulmuş olabilir. İndiroyunu bu linklerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yorumlar

İndiroyunu sitesinde ziyaretçiler tarafından yapılan yorumlar editörler tarafından kontrol edildikten sonra siteye eklenmektedir. Küfür, karalama ve hakaret içeren yorumlar sitede yayınlanmadan silinmektedir. Buna rağmen yorumlardan oluşacak sorunlarda İndiroyunu herhangi bir hukuki sorumluluk kabul etmez.

Korsan veya Kötü Amaçlı Yazılım

İndiroyunu yayınladığı tüm içeriklerin korsan veya kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olmak için antivirüs programları ile tarama işlemi yapar. Buna rağmen böyle bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız İndiroyunu İletişim bölümünden iletişime geçilip neden korsan veya kötü amaçlı yazılım olduğu kanıtlanan içeriklerle ilgili 48 saat içinde gerekli düzenleme işlemi yapılacaktır. Genel olarak indirme işlemlerimizde dikkat ettiğimiz unsurlar şunlar:

  • Sitemizdeki indirme butonuna tıklamadan asla istenmeyen bir indirme başlamaz.
  • İndirdiğiniz dosyalardaki kurulum butonlarına tıklamadan veya dosyayı çift tıklamadan asla kurulum başlamaz.
  • Sitemizde “sessiz kurulum” ismi ile bilinen arka planda kurulum işlemi içeren dosyalar yer almaz.
  • İndirilen dosyadaki kurulum paketinde sizin onay vermeyeceğiniz hiçbir program kurulmaz. Arada çıkan teklifler bulunabilir, bunları atlama seçeneği mevcuttur.

Yukarıda saydığımız koşullara uymadığını düşündüğünüz içerikleri de iletişim sayfasından bize bildirebilirsiniz. Bu içerikler için bildirimden sonraki 48 saat içerisinde inceleme yapılıp gerekli işlemler sağlanacaktır.

İçerik Kopyalama

Sitemizdeki içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Sitemizdeki içerikleri başka bir sitede kullanmak için kaynak göstermek zorunludur.

Dış Bağlantılar

Sitemiz görsel reklamlar veya başka linklerle dışarıdaki sitelere bağlantı verebilir. Bu sitelerdeki kullanım şartları ve gizlilik koşulları İndiroyunu.com sitesini bağlamaz, kullanıcının kendi sorumluluğundadır.