Armies of Exigo

Armies of Exigo

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu103 MB
İşletim SistemiWindows 98SE/ME/2000/XP
Eklenme TarihiNisan 24th, 2016
Hemen indir (103 MB)
1515 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Armies of Exigo, Black Hole Entertainment tarafından 2004 yılında geliştirilen ve EA Games tarafından yayıncılığı üstlenilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunu diğerlerinden ayıran eşsiz özelliklerden birisi de oyunda underground modunun da bulunması. Bu da 2 farklı cephede çalışmak ve daha zorlayıcı bir oyun demek.

NOT: Oyunun online sunucuları 2006 yılında EA Games tarafından kapatılmıştır.

Oyun oynanış açısından Warcraft 3 oyunu ile oldukça fazla benzerlik gösteriyor. Oyundaki gruplara bakacak olursak;

İmparatorluk : İnsanlar, Elfler, Cüceler vb.
Canavarlar : Lizardmen ve diğer barbar insansı yaratıklar
Günahkarlar : Ölümsüzler ve Büyülenmiş Yaratıklar

Oyunda altın, odun ve mücevher gibi kaynakları toplamanız gerekiyor. Bunlarla üniteler ve binalar inşa edeceksiniz. Ayrıca büyüler ve geliştirmeler için de bu kaynaklara ihtiyacınız olacak. Birlikleri seçerek onlara hareket etme, saldırma ve inşa etme emirleri verebilirsiniz. Farklı tipte üniteler farklı binalar inşa edebilir.

Oyunda bir ünite düşman öldürdükçe level atlıyor. Leveli daha yüksek olan üniteler diğerlerine göre daha güçlü olacaktır. Mekanik üniteler, Phoenixler ve Büyücülerin bir çoğu haricinde diğer tüm üniteler 5. levele kadar yükselebilirler.

Armies of Exigo Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98SE/ME/2000/XP
İşlemci : Pentium 4 veya Athlon XP eşdeğeri ve üzeri
Ram : 384 MB
Harddisk Alanı : 1.5 GB
Ekran Kartı : 64 MB NVIDIA GeForce3, ATI Radeon 8500 veya üzeri
DirectX : 9.0c
Artıları
  • Güzel grafikler
  • Çok fazla içerikle dolu uzun kampanya paketleri
Eksileri
  • Uzun ve tekrar edici oynanış
  • Kafa karıştırıcı ünite kontrolleri
  • Çok fazla mikro işlerle uğraşıyorsunuz

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Warrior Kings Warrior Kings Savaşın kralları… Habil ve Kabilden beri savaş, varlığını sürdürmektedir ve dünyanın sonu gelinceye kadar bunun böyle devam edeceğini tahmin edebiliriz. Her ne..
Rising Kingdoms Rising Kingdoms Rising Kingdoms, Haemimont Games tarafından 2005 yılında geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunudur. Equiada isimli fantezi dünyasında geçen oyunda dinamik stratejiler üretip strateji..
Cossacks: European Wars Cossacks: European Wars Cossacks European Wars oyunu, 2001 yılında çıkmasına rağmen hala sevilerek oynanan bir strateji oyunudur. Oyunda sevilen stratejik savaş öğelerinin hepsi yer almaktadır...
American Conquest American Conquest American Conquest, daha önce Cossacks: European Wars gibi başarılı strateji oyunlarına imza atan GSC Game World firması tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Oyunda oyuncular..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :