Sudden Strike Crimea

Sudden Strike Crimea

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu178 MB
İşletim SistemiWindows 95/98/XP/ME/Vista/7
Eklenme TarihiMayıs 14th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (178 MB)
965 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Fireglow Games tarafından çıkarılan bir gerçek zamanlı taktik strateji oyunu olan Sudden Strike: Crimea daha önceki serileri gibi bu seferde 2 Dünya Savaşının en önemli savaşlarını konu almaya devam etmektedir. Almanlarla, Ruslarla ve müttefik güçleri ile yani Amerika, İngiltere, Fransa ile oynayacağımız bu oyundaki görevler ve savaşlar gerçekten de çok insan üstü zorlukta yapılmıştır.

Oyunda ordularımızı tepeden adeta bir komutan bakış açısıyla yönlendirmekteyiz. Ki bu da bize daha çok strateji yapmaya ve düşmanın zayıf noktalarını tespit etmeye imkan sağlamaktadır. Oyunda istila edilmiş şehirleri savunmaya, hayatta kalmaya ve düşmanı püskürtmeye çalışacaksınız. Kırım 2. Dünya Savaşı’nın en kanlı ve çetin savaşlarının geçtiği bir bölgedir. Oyunun bizlere sunduğu şeyler arasında ödüller, 50’den fazla görev, gerçekçiliğin arttırılabilmesi ayarı, ki bu görünen asker sayısının arttırılması ile yapılmaktadır, 3 farklı zorluk seviyesinde yapılabilen savaşlar, derelerden geçmemizi sağlayabilecek botlar, tren yollarını kullanarak cepheye silah ve erzak taşınabilmesi, hava olaylarının değişmesi, karlı ve yağmurlu havalar, senaryoların yaz ya da kış manzarasında yapılabiliyor olmasıdır. Eğer oyunun full sürümünü satın alırsanız o zaman hiçbir kısıtlama ve süre ile karşılaşmayacaksınız. Her türlü içeriğe istediğiniz kadar erişebileceksiniz.

Oyunda tankları ve uçakları da kullanabileceksiniz. Köprüler, uçaksavarlar, trenler, botlar kısacası oyunda olan her şey kontrolünüz altında olacak. Oyun Company of Heroes tarzındadır, fakat ondan daha önce yapıldığı için daha çok takdir edilmeyi hak etmektedir. Fakat ne yazık ki bu gün Company of Heroes’in gerisinde kalmıştır. Çünkü yeni oyun üretmemişler ve eski oyunlarının grafiklerini ilerletmemişlerdir. Oyundaki fizik ve oynanabilirlik bu boyuttaki ufak bir oyuna göre çok çok iyidir diyebiliriz. Sesler ve bombaların oyunun dokusunda bıraktığı izler son derece gerçekçidir. Bunlara ek olarak oyundaki askerlerin görüntüsü kötüdür denebilir. Multiplayer olarak oyunun oynanması bütün bu eksikliklerin giderilmesinde veya göz ardı edilmesinde size yardımcı olabilir. Çünkü orada daha fazla heyecan ve aksiyon olacaktır. Gerçek bir kişiye karşı yenilme bilgisayara yenilmekten daha kötüdür. Çünkü hele de arkadaşınız ise alay konusu olabilirsiniz.

Sudden Strike Crimea Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95/98/XP/ME/Vista/7
İşlemci : 800 Mhz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : 128 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • Savaş atmosferini güzel yansıtıyor
  • Yönetebileceğiniz bir çok savaş oyunu
Eksileri
  • Grafikler daha iyi olabilirdi
Etiketler:


Sudden Strike Crimea Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. yusuf aydemir diyor ki:

    cok güzel oyun ben bu oyunun 4 dünü hevesle bekliyom tavsiye ederim 5 yıldız hakkını verdim

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :