Goley İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 337 / 4,06
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Goley, Türkiye’nin en büyük online oyun yapımcılarından Joygame tarafından yayınlanan MMO futbol oyunudur. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla futbol maçları oynayabilmenizi sağlayan oyun hızlı temposu ile dikkat çekiyor.

Bu türden fazla oyun bulamayacak olmanız Goley oyununu daha da değerli hale getiriyor. Oyunda tüm dünyadan tanıyabileceğiniz ünlü futbolcular ve teknik adamlar da yer alıyor. Oyunu Türkçe menüler ve Türkçe spikerler ile oynayabilmeniz mümkün. Oyunun seslendirmesi için Sabri Ugan ile çok güzel bir iş çıkartılmış.

Oyun 11’e 11 maç şeklinde oynanıyor ve maçlar esnasında Türkiye’den esintiler bulabilmek mümkün. Horon ve timsah yürüyüşlü gol sevinçleri buna en büyük örnek olarak gösterilebilir. Oyunda 11’e 11 maç modunun yanı sıra farklı modlar da bulunuyor.

Oyunda Pes ve Fifa oyunları gibi son teknoloji görsellerden ziyade eğlenceli ve çizgi film karakterlerine benzer oyuncular ve sahalar bulunuyor. Ama bu oyunun zevkini düşürmüyor ve oynanış değeri yine de çok üst düzey. Oyundaki heyecanlı sesler ve profesyonel seslendirmeler ve geniş oyuncu kitlesi oyunun en büyük artılarından.

Goley Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, 7
İşlemci : Core2 Duo E6300
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı :
Ekran Kartı : Geforce 7900 GS
DirectX : 9.0c
Artıları
  • Muhteşem spiker
  • Türkçe oynanış
  • Hızlı tempo
  • Dünyadan futbolcu ve teknik adamlar
  • Güncellenen etkinlikler ve içerik
Eksileri
  • Oynanış biraz tekrar edici