Craft Exploration WorldCraft ikon

Craft Exploration WorldCraft İndiriliyor

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Craft Exploration WorldCraft oyunu Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabileceğiniz olumlu yorumlara sahip bir Minecraft klonudur. Eğer Minecraft oyununu çok seviyorsanız bu ücretsiz klonu da deneyip bir şans verebilirsiniz.

Eğer inşa etme ve blok tarzı grafiklerden oluşan oyunları seviyorsanız bu oyun da size eğlenceli gelecektir. Oyunda sınırsız kaynak size açık bir şekilde sunuluyor ve bu kaynakları kullanıp icatlar yaparak evler, şehirler inşa edebilirsiniz. Sandbox ortamında oynayacağınız bu oyun hem kız hem de erkek her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Oyunda bulunan arkadaş sistemi sayesinde dilerseniz arkadaşlarınız ile oynayabilir veya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyunun keşfetme ve öğrenme süreci sırasında arkadaşlarınız size yardımcı olabilirler.

Oyunda farklı farklı oluşturulmuş bir çok karakter bulunuyor. Bu karakterlerle çeşitli maceralara atılabiliyorsunuz. Oyunda macera yaşamayayım ben biraz inşa etmeyi seven bir tipim derseniz Creative modunda sınırsız malzeme ile istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Bloklardan kendi portrenizi yapmaya bile çalışabilirsiniz. Senaryo modunda mağaraları araştırabilir ve değerli madenler ve mücevherler bulmaya çalışabilirsiniz. Bu bulduğunuz madenler sizin yeni şeyler ve yeni bloklar icat etmenizi sağlayabilir. Oyunda yaratıcılığınızın sınırı sadece hayal gücünüz. Çok büyük ve sonsuza yakın bir dünyada her şeyi oluşturmak sizin elinizde.

Oyunun grafikleri açısından Minecraft’a en çok benzeyen 3D oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bağımlılık yapan oyunun ücretsiz olarak sunulması ve Minecraft oyunundaki birçok özelliği bu oyunda da bulabilmeniz oyunu cazip hale getiriyor.

Artıları
  • Tamamen ücretsiz
  • Minecraft benzeri grafikler
  • Serbest inşa etme modu
  • Düşük dosya boyutu
Eksileri
  • Küçük ekranda oynanması
  • Yaratık ve silah sistemi yok