Strategic Command WWII: Assault on Democracy İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Strategic Command WWII: Assault on Democracy İndirme Sayfası
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Strategic Command WWII Assault on Democracy, Fury Sofware ve Battlefront.com tarafından geliştirilen ve Excalibur Publishing tarafından yayınlanan strateji türünde bir oyun.

Bir seri oyunu olan Strategic Command serisinin bir oyunu olan SC WWII Global Conflict oyununa genişleme paketi olarak gelen Strategic Command WWII Assault on Democracy sahip olduğu güncel özelliklerle bir genişleme paketinden ziyade yeni bir oyun olarak oyunseverlerin karşısına çıktı.

1940’larda yaşanan 2. Dünya Savaşını konu alan serinin bu oyununda tüm dünyayı kapsayan haritalar yer alıyor. Global Conflict daha sonra yayınlanan Assault on Democracy paketi ile birlikte çok daha iyi bir duruma getirilmiş halde. 10 yeni ünite tipi, oyunun orijinalinde yer alan yapay zeka problemlerinin çözülmesi ve daha etkin bir yapay zeka getirilmesi, yeni ve oyuncuya kolaylık sunan arayüz ile oyun deneyimi oldukça iyi bir noktaya taşınmış. Bununla birlikte oyuna getirilen yakın izleme modu ile oldukça uzakta bulunan düşmanı dahi çok net bir şekilde görebilmek mümkün. Ayrıca eklenen silahlar ile silah sayısının artırılması da oyuna oldukça güzel bir eklenti sunmuş. Grafiksel olarak pek bir yeniliğin gelmediği oyunda sesler ve müzikler de Global Conflict’te olduğu gibi. Global Conflict’in grafik, ses ve müzik özelliklerini düşündüğümüzde Assault on Democracy de bize gayet güzel bir görsellik sunuyor diyebiliriz.

Strategic Command WWII Assault on Democracy, 2. Dünya Savaşı gibi iyi bir dönemi konu alması, güçlü bir serinin devam niteliğinde olmasından dolayı çok iyi bir altyapısının olması ve iyi strateji unsurları bulundurmasından dolayı özellikle strateji türünde oyun arayan oyunseverler için gayet güçlü bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Strategic Command WWII: Assault on Democracy Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : Pentium III 1 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : 128 MB
DirectX : 9