Gamehitzone Oyunları indir

Gamehitzone, küçük ama bağımlılık yapan oyunlar yapıp ücretsiz olarak oyunculara sunan bir yayımcı firma ve web sitesidir.

Zombie Outbreak Shooter

Zombie Outbreak Shooter

indir
Aksiyon, FPSİngilizceÜcretsiz28.2 MB
Gamehitzone Inc. tarafından geliştirilen ve yayınlanan Zombie Outbreak Shooter FPS yani oyunu karakterimizden oynadığımız bir oyun. Oyun adından da anlaşılacağı üzere zombi..
Winter Extreme Racers

Winter Extreme Racers

indir
YarışİngilizceÜcretsiz34.9 MB
Winter Extreme Racers oyununda kış şartlarında jip ve off-road araçlarla karlı pistlerde ralli yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Uzak Doğu ve Rusya’nın zorlu iklim..
Passenger Train Simulator

Passenger Train Simulator

indir
SimülasyonİngilizceÜcretsiz40.1 MB
Passenger Train Simulator oyununda 3D olarak yolcu trenlerini yöneteceksiniz. Trenleri kalkış noktalarından itibaren kullanarak varış yerine düzgün bir şekilde ve zamanında götürmelisiniz...
Crazy Police Racers

Crazy Police Racers

indir
YarışİngilizceÜcretsiz43.5 MB
Crazy Police Racers oyunu adından da anlaşılacağı gibi son derece çılgın ve 3 boyutlu bir polis yarış oyunudur. Polis arabalarını kullanarak, hırsızlık,..
Superbike Racers

Superbike Racers

indir
YarışİngilizceÜcretsiz36.8 MB
Superbike Racers oyunu grafikleri ve oynanabilirliği en yüksek olan motosiklet yarışı oyunudur. Bu oyunda MotoGp pistlerinde bir yarış motoru ile yarışacağız. Oyun..
Jet Lane Racing

Jet Lane Racing

indir
YarışİngilizceÜcretsiz25.1 MB
Jet Lane Racing, tünellerden, döngülerden ve ateşli köşelerden geçerek yarışacağınız zevkli bir 3D oyun. Galaksideki en çılgın pistlerde yarışmaya hazır mısınız? Cevap..
Extreme Motorbikers

Extreme Motorbikers

indir
YarışİngilizceFreeware29.6 MB
Game Hit Zone firması tarafından çıkartılan full sürümü tamamen ücretsiz olan bu 3D ufak boyutlu oyun bir kaç saatlik farklı ve eğlenceli..
Illegal Street Racers

Illegal Street Racers

indir
ArabaİngilizceÜcretsiz39.2 MB
“Söz konusu hız ise kimse kurallardan bahsetmesin” Yarış oyunlarının, oyun dünyasında oldukça farklı bir yeri var. İster FPS sever ister strateji oyunları..