3-D Ultra NASCAR Pinball ikon

3-D Ultra NASCAR Pinball


3-D Ultra Nascar Pinball, Sierra tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir pinball serisinin oyunlarından biri.

Oyunda esas işimiz sahip olduğumuz top ve iki adet mandalımız. Bu mandallar yardımıyla topu masadaki çeşitlere yerlere sokmaya ve bu sayede puan kazanmaya çalışıyoruz. Oyunun diğer bir çok oyundan ayrılan özelliklerinden biri de sonunun olmaması. Bu da bize canımız sıkıldığında, farklı bir şeyler yapmak istediğimizde bu oyunu keyifle oynayabilme imkanı sunuyor. Ayrıca bu tür oyunlarda oynadıkça daha yüksek puan yapabilme imkanı olduğundan dolayı hırs yapıp oyunu daha çok oynama isteği duymanız da mümkün. Özellikle 90’lı yıllarda oyun salonlarında oyun oynamışlar için bu oyun, aynı zamanda o gün yaşadıkları keyfi şimdi bilgisayar başında yaşama ve bir nostalji yapma anlamına da geliyor.

Nascar temalı ve 1998 yapımı bir pinball oyunu olan 3-D Ultra NASCAR Pinball, oyuncuya garaj, pist ve pit stop olmak üzere 3 farklı alanda oyun oynama imkanı sunuyor. Oynanabilir karakter olarak Dale Earnhart ve Bobby Labonte gibi oldukça ünlü NASCAR yarışçılarını canlandırabildiğimiz oyunda oynayabildiğimiz alan az olmasına rağmen oyunun zevkini almamızı engelleyemiyor. Oldukça sade ve basit bir grafiğe sahip olan oyunda kontroller ise gayet basit ve herkesin anlayabileceği cinste.

3-D Ultra Nascar Pinball, basit ve keyifli bir oyun arayanlar ve 90’lı yıllarda oyun salonu müdavimi olanlar için gayet eğlenceli ve nostalji imkanı veren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

En son Kas 30, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

3-D Ultra NASCAR Pinball Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95 ve üzeri
İşlemci : Pentium
Ram : 16 MB
Harddisk Alanı : 40 MB
Ekran Kartı : DirectX Uyumlu
DirectX : DirectX 7
Artıları
  • Güzel ve detaylı grafikler
  • Güzel Nascar teması
Eksileri
  • Aşırı hızlı oynanış
  • Bazı takılmalar mevcut

3-D Ultra NASCAR Pinball Tanıtım Videosu

3-D Ultra NASCAR Pinball oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

3-D Ultra NASCAR Pinball YAPILAN YORUMLAR