Achtung Panzer: Kharkov 1943 ikon

Achtung Panzer: Kharkov 1943

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Achtung Panzer: Kharkov 1943 oyunu, Kharkov savunma operasyonunda kumandan olarak orduları yöneten bir kumandan olarak oynadığınız strateji oyunudur. Korkusuz askerlerin yer alacağı bu savaşın kaderini sizin alacağınız kararlar belirleyecek.

Achtung Panzer: Kharkov 1943 oyununda Almanya’nın doğu cephesindeki zaferleri konu alınmış. Oyunun içinde bulunan kamera zoomlama seçeneği sayesinde savaşa dışarıdan da bakabiliyorsunuz ya da bir bölgeye iyice yaklaşıp o alandaki savaşa da bakabiliyorsunuz. Bu da oldukça detaylı bir oyun oynamanızı sağlıyor. Oyunda Kharkov konulu farklı kampanyalardan seçim yapma şansına sahipsiniz.

Oyunda çok geniş planda, savaşın büyüklüğünü yansıtan savaş ortamlarına şahit olacaksınız. Dengeli ordular sayesinde hangi taraf adına savaşırsanız savaşın ne çok güçsüz ne de aşırı baskın bir güce sahip oluyorsunuz. Ayrıca savaş yaptığınız alanın deformasyona uğrayabilen interaktif bir alan olması oyun içinde iyi düşünülmüş ayrıntılardan. Oyunda dilerseniz tek bir askerin gözünden ya da tek bir aracın içinden savaş alanını görebiliyorsunuz.

Oyunun öne çıkan özellikleri arasında geliştirilmiş yapay zekaya sahip düşmanlar ve yüksek yeniden oynama oranı gösterilebilir. Oyundaki yapay zeka sizin yaptığınız taktiksel hamlelere göre değişik stratejiler belirleyebiliyor. Aynı senaryoları ve görevleri farklı taktiklerle oynamanın zevkine de bu oyunla varabiliyorsunuz.

Oyunun 3D ve dönemin savaş ortamını başarı ile yansıtan görselleri, gerçeğine uygun hazırlanmış sesleri ve akıcı oynanışı oyunu ön plana çıkarıyor. Tüm bu olumlu özelliklerine rağmen aşırı sistem gereksinimi istememesi de oyunun değerini bir kat daha artırıyor.

En son Oca 25, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Başarılı savaş motoru
 • Güzel ses ve grafikler
 • 3D askeri ansiklopedi
Eksileri
 • Sadece 6 senaryo mevcut
 • Oyun kılavuzu kullanışsız
 • Öğretici bölüm yetersiz

Achtung Panzer: Kharkov 1943 Tanıtım Videosu

Achtung Panzer: Kharkov 1943 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Achtung Panzer: Kharkov 1943 YAPILAN YORUMLAR
 • emre
  10 ay önce

  efsanevi bunu yapana 100000 puan helal olsun

 • kamilterzi
  1 sene önce

  oyunuoynamakistiyorum