Army Men RTS

Army Men RTS

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39.4 MB
İşletim SistemiWindows 95/98/Me/2000/XP
Eklenme TarihiŞubat 12th, 2016
Hemen indir (39.4 MB)
3163 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(10 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...Loading...

Army Men RTS, en ünlü erkek çocuk oyuncaklarından olan yeşil oyuncak askerleri oyun sahasına taşıyarak bilgisayar oyunu haline getirilmiş hali. Bu gerçek zamanlı strateji oyununda gerçek insan askerler yerine plastik oyuncak askerler ölecek olması oyunu daha oynanabilir hale getirebilir.

Oyundaki göreviniz Sarge’ye ve ona yardımcı olan bazukacılara, bombacılara, makineli silahlılara, ateş fırlatıcılarına ve plastik savaş araçlarına kumanda ederek düşmanlarınızı alt etmek. Oyundaki baş düşmanınız şeytani Tan ve onun ordusu olacak.

Çoğu gerçek zamanlı strateji oyununda olduğu gibi üsler inşa ediyorsunuz. Yalnız bu oyunda diğer RTS oyunlardaki gibi maden toplamak ve enerji/para elde etmek yerine plastik şeylerden elektrik üreterek yeni plastik askerler çıkarabiliyorsunuz.

Army Men RTS Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/2000/XP
İşlemci : Pentium 233 MHz
Ram : 64 MB
Harddisk Alanı : 300 MB
Ekran Kartı : 16 MB
DirectX : 8.0
Artıları
  • Anlaşılır ve düzgün bir gerçek zamanlı strateji
  • Komedi unsurları içeriyor
Eksileri
  • Eskimiş grafikler
  • Multiplayer seçeneği yok

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Empire Earth 3 Empire Earth 3 Empire Earth 3 2007 yılında Mad Doc Software tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyunda her biri farklı askeri ünitelere ve yapılara sahip..
Act of War: High Treason Act of War: High Treason Act of War: High Treason oyunu Act of War serisinin Direct Action oyununun devam niteliğinde olan gerçek zamanlı strateji oyunudur. Amerika başkanlık..
Command & Conquer 3 Tiberium Wars Command & Conquer 3 Tiberium Wars Command & Conquer 3 Tiberium Wars efsanevi strateji savaş oyun serisi Command & Conquer’ın nükleer savaşları konu alan oyunudur. 2047 yılında bir gece yarısı..
Blitzkrieg 2 Blitzkrieg 2 Blitzkrieg II oyunu ilk oyuna oranla daha çok 2. Dünya Savaşının gerçekçi ve global savaş cephelerinde stratejik fırsatlara yoğunlaşmış. Yerküreyi elinize geçirmek için,..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :