Feeding Frenzy ikon

Feeding Frenzy

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 28 / 4,67
Loading...

Feeding Frenzy oyunu Sprout Games tarafından geliştirilen küçük ama bir o kadar da zevkli bir balık yeme oyunudur. Oyunda Andy isimli küçük bir balık olarak sular altı dünyasında maceramıza başlıyoruz. Andy’yi mouse ile kontrol edip ekranda yüzdürerek kendinden daha küçük boyutta olan balıkları yemesini sağlayabiliyorsunuz. Eğer kendinden daha büyük olan balıkların yoluna çıkarsanız onlar sizi yiyecekler ve can kaybedeceksiniz.

Andy ile balıkları yedikçe hacminiz büyüyecek ve yukarıdaki büyüme tablosundaki işaretli yerlere geldiğinizde daha büyük bir balık haline dönüşeceksiniz. Büyüme çubuğundaki tüm noktaları tamamladığınızda ise bölümü geçebiliyorsunuz. Oyunda ilk bölümlerde genellikle karşınıza daha küçük balıklar çıkıyor, engeller ve tuzaklar çıkmıyor ama ilerleyen bölümlerde daha büyük balıkların yanı sıra engeller ve tuzaklar da sizi bekliyor. Bölümler oyundaki harita üzerinde bulunuyor ve bir bölümü geçtikten sonra harita üzerinde bir sonraki bölüme ilerliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe değişik balık türleri olarak değişik özellikleriniz ile mücadele ediyorsunuz. Oyunda işinizi kolaylaştırmak için çeşitli güçlendiriciler bulunuyor.

Oyunun boyutu çok küçük fazla sistem gereksinimi istemiyor fakat sizi saatlerce hırs küpü şeklinde bilgisayar başına kilitleyecek çok özel bir oyun. Denemenizde fayda var.

En son Nis 26, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Feeding Frenzy Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95/98/ME/2000/XP
İşlemci : 500 MHz
Ram : 96 MB
Harddisk Alanı : 50 MB
Ekran Kartı : SVGA 16-Bit Color
DirectX : DirectX 7.0
Artıları
 • Oynaması çok basit
 • Bağımlılık yapıcı oynanış
 • Eğlence dozu yüksek
Eksileri
 • Tekrar edici gelebilecek oynanış

Feeding Frenzy Tanıtım Videosu

Feeding Frenzy oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Feeding Frenzy YAPILAN YORUMLAR
 • murat
  3 ay önce

  hocam oyunun süre kısıtlaması nasıl kaldırılır

 • salih
  3 sene önce

  windows 7 ultimate bu oyunu kaldırırmı

  • Admin
   3 sene önce

   Evet kaldırır.