Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
HistWar: Les Grognards

HistWar: Les Grognards

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu271 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
EklenmeOcak 1st, 2016 by
Hemen indir (271 MB)
1590 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

HistWar: Les Grognards oyunu Napolyon zamanındaki Fransa’nın yaptığı savaşları konu alan strateji oyunudur. Oyun günümüz grafiklerine yenik düşse de Histwar serisi tarihsel savaşları birebir tüm şartlarını ayarlayarak gerçekçi bir şekilde yansıtması ile biliniyor. Eğer dünya tarihinden savaşları oynamak hoşunuza gidiyorsa zamanın en çılgın komutanı Napolyon ile Avrupa ülkelerine savaş açabilirsiniz.

Oyunda Napolyon’un ordularının 1801 ve 1814 yılları arasında yaptığı savaşlar konu alınıyor. Tabi bu savaşları yaparken o dönemin silahları ve savaş ortamı ile mücadele edeceğinizi unutmayın. Stratejilerin çok önemli olduğu gerçek zamanlı taktiksel savaşlar çoğu zaman zorlayıcı özellikte. Savaş alanını 2D olarak, bloklar halinde 3D olarak ve rakamsal olarak 3D halinde görüntüleyebiliyorsunuz. Oyunu en kolay ayarlarla bile oynasanız çok detaylı simülasyonlara sahip olduğunu göreceksiniz.

Oyunun öğretici kısmı gerçekten çok iyi ayarlanmış ve oyuna sizi hazırlarken hiç zorluk çekmiyorsunuz ve oyunu da iyi öğrenmiş oluyorsunuz. Oyunda hem Fransızca hem de İngilizce dil seçenekleri bulunuyor ama maalesef Türkçe dil seçeneği mevcut değil.

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
1590 kez indirildi
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :