Hitman: Contracts ikon

Hitman: Contracts


HITMAN: Contracts Hitman serisinin pc oyunları için çıkan üçüncü oyunudur ki oyunumuz kod adı 47 olarak bilinen katilin etrafında dönüyor. Bu kez oyunumuz öldürmek için çok farklı yollar, ateşli silahlar ve yakın dövüşlerle çok daha fazla aksiyon ve gerilim dolu anlar sunuyor. Paris’te başlayan oyunumuzda savunmasız bir durumdaki Ajan 47 görüyoruz.Serinin en iddialı oyunu olacağı kaçınılmaz gibi gözüküyor. Yeni grafik motoru ile artık yaptığınız işi detaylı olarak sergiliyor ve yeni yerler bizleri bekliyor.Geliştirilmiş bir kontrol sistemi ve daha kademeli bir öğrenme eğrisi oyunu tüm tetikçilerin daha rahat oynayabilmelerini hedef alıyor.

Katilimiz 47’nin yaşadıkları gözler önüne geliyor ve bir takım git geller yaşıyor.Bu hayal ve gerçekler arasında oyuncular aksiyon ve gizli görevler arasında kendi yollarını çizerek oyunumuzun keyfini çıkarıyorlar. Aslında bu gitgeller esnasında katilimiz geçmişe bir yolculuk yapıyor ve aralarında Hitman’in ilk oyunundan hatırladığımız hastaneden kaçma, kardeş suikastçiler, Rus silah anlaşması görevi ve bunun gibi daha bir çok eski görevlerle bizleri selamlıyor.Tabi ki bu kez tanıdık mekanlar ama yeni grafikler karşımıza çıkıyor.Yalnız oyun ilerledikçe hikayemiz daha bir heyecanlı hale geliyor ve kendimizi daha önce oyunun diğer serilerinde rastlamadığımız bölümleri oynarken buluyoruz. Oyundaki Karakterler kendi ana dillerini kullanma eğilimindeler bu da oyunumuza uluslar arası bir lezzet katıyor.

47’nin pek çok farklı yetenekleri ve silahları var. Ajan 47 gizlice hareket edebiliyor, düşmanların kıyafetlerini çalarak kendini gizleyebilir ve bir çok zehir numarasını kullanarak düşmanlarını bu yolla halt edebiliyor. Hitman bilindiği üzere bir aksiyon oyunu ve bize bu manada 2 seçenek sunuyor ki oyuncu isterse düşmanla kafa kafaya çarpışma yoluna gidebilir ya da gizli güçlerini kullanarak tam bir suikastçi gibi düşmanlarını sessiz sedasız yok edebilir. Bu da oyuncuların tercihine kalmış. Oyunda 3 farklı zorluk modu var. Bu yüzden acemi ve deneyimli oyuncular oyunu tercihlerine göre keyfini çıkarabilir. Oyunun severleri için hayal kırıklığı yaratmayacağını düşündüğüm Hitman’in bu oyununu da eğlenceli bulacaklarına eminim , en heyecan verici ve tehlikeli görevler sizleri bekliyor.

En son Kas 28, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Hitman: Contracts Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/SE/2000/XP
İşlemci : Pentium 4 ve üstü
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : 32Mb 3D kart
DirectX : DirectX 8
Artıları
 • Güzel hazırlanmış bölümler
 • Zorlayıcı oynanış
Eksileri
 • Özgün olmayan senaryo

Hitman: Contracts Tanıtım Videosu

Hitman: Contracts oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Hitman: Contracts YAPILAN YORUMLAR
 • hakan
  5 sene önce

  oyunu merak ediyorum.

 • salih
  6 sene önce

  oyun güzelmi

 • leyzizack
  6 sene önce

  yeni yüklüyorum eskisini ynamıştım

 • furkan
  6 sene önce

  oyun acayib güzel önünden kalkamıyorum

 • muhammet
  6 sene önce

  çok iyi eskidende oynamıştım