Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships ikon

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 6 / 3,00
Loading...

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships, Her Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir macera oyunu.

Oyunda ana karakterimiz Nancy Drew ve oyunu Nancy’nin gözünden oynuyoruz. FPS bakış açısıyla oynanan oyunda karşımıza çıkan gizemleri çözmek için şüphelileri sorguluyor, bulmaca çözüyor ve ipuçlarını takip edere sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunda farklı zorluk seviyelerine sahip Junior ve Senior olmak üzere iki farklı dedektiflik seviyesi bulunuyor. Bu seviyelerde bulmaca ve ipuçlarının zorluk seviyesi değişerek seçtiğimiz moda göre sonuca gitmemiz zorlaşıyor.

Oyunda bizim de canladırdığımız 18 yaşındaki genç bir amatör dedektif olan Nancy Drew, küçük detaylara dikkat etmesi ve iyi teknoloji ürünlerine sahip olmasıyla meşhur Nancy’nin en iyi arkadaşı olan George Fayne, bize oyun boyunca yardımcı olan ve yaptığı çılgınlıklarla dikkati çeken Bess Marvin gibi çeşitli karakterlerle birlikte oyunu oynuyoruz.

Bahamalarda 5 günlük bir tatil kazanan Bess Marvin, Nancy Drew ve George Fayne’i de bu tatil için davet eder. Nancy otele varmadan önce Bess kaçırılır ve onu kurtarmak için tek yapmak gereken 300 yıldır çözülemeyen Bahamian sırrını çözmek gerekmektedir. Bu sırrın çözülmesi için Dread Isle çevresindeki kayalıkların oldukça önem arz ettiği bilinmektedir. Fakat tehlikeli sular, hazine avcılarının Dread Isle civarına ulaşmasını engellediğinden dolayı bu sırrın çözülmesi bugüne kadar mümkün olmamıştır. Oyundaki amacımız karakterimiz Nancy ile bu kayalıkları ulaşıp vakit dolmadan hazineyi bulmak Bess’i kurtarmak.

Gayet başarılı grafiklere sahip olan Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships, özellikle çevre modellemeleri ile dikkati çekiyor. Gemilerin, kayalıkların ve ağaçların oldukça iyi şekilde modellenmesi oyunun gerçeklik seviyesini bir hayli arttırmış. Bununla beraber ses efektleri de oyunun kalitesini artıran bir başka önemli etken olmuş.

Güzel ve farklı konusu ve kaliteli grafikleriyle Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships farklı tarzda bir macera oyunu arayan oyunseverler için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En son Eki 16, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Nancy veya George olarak oynayabilme
  • İlgi çekici bulmacalar
  • Oynanış çeşitliliği
Eksileri
  • Sürüş ve tekne kullanmak sinir bozucu olabiliyor
  • Bazı bulmacaların çözümü anlamsız gelebilir

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships Tanıtım Videosu

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships YAPILAN YORUMLAR