Grand Theft Auto 3 ikon

Grand Theft Auto 3


Rockstar Games, GTA 3 ile üç boyutlu dünyaya adım attı. Oyun, banka soygunuyla başlıyor ve soyguncuların kaçışına tanık oluyorsunuz. Amerika caddelerinde görevler yaparken, görevleri yerine getirirken hızla ilerliyorsunuz. Banka soyguncularının hapishaneye götürüldüğü aracın teröristler tarafından saldırıya uğraması sonucu, 2 karakter kaçar ve oyunun heyecanı başlar.

Daha sonra bir eve sığınıyorsunuz ve bu evi oyun boyunca kaydetmek için kullanabilirsiniz. İlk görevlerinizi arkadaşınız 8 Ball’in arkadaşı Luigi’den alıyorsunuz. Luigi, tipik bir Sicilyalı mafya ve Luigi’s Club adlı kulüpte duruyor. Tele kızlarını taşıyorsunuz ve onun için birkaç adamı korkutuyorsunuz. Luigi, İtalyan mafyasının en alt kademesi, ancak sizi bir tamirci olan Mafya babasıyla tanıştırıyor. Bu adamın görevlerini yaparak daha üst düzey mafya gruplarına katılıyorsunuz. Ancak mafya size ihanet edince kaçıp Yakuza mafyasının görevlerini yapmaya başlıyorsunuz. İlk göreviniz, size ihanet eden İtalyan mafya babasını öldürmek.

Oyunda, taksi, ambulans, polis hatta tank araçlarına binerek ilgili görevleri tamamlayabilirsiniz. Takside, yolcuları belirtilen yere hızlı bir şekilde götürmeniz gerekiyor. Ambulansta ise hastaları hastaneye götürüyorsunuz. Polis görevleri daha heyecanlı çünkü hem araç hem de silah kullanabilirsiniz, göreviniz suçluları yakalamaktır. Küçük görevler, ana senaryodan bağımsız olarak tasarlanmıştır ve oyuncuya farklı deneyimler sunar. Görsel efektler açısından diğer sürümlerden daha iyi olan bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız.

En son Şub 18, 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Grand Theft Auto 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Xp/98/2000
İşlemci : P3 450 MHz
Ram : 96 Mb
Harddisk Alanı : 700 Mb
Ekran Kartı : 16 Mb
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Etkileyici ve akıcı oynanış
  • Araç kullanma ve sokaklarda yürüyebilme imkanı
  • Muhteşem senaryo ve görevler
  • Etkileyici oyun karakterleri
Eksileri
  • Daha fazla araç olabilirdi
  • Ek görev paketleri çıkartılabilirdi

Grand Theft Auto 3 Tanıtım Videosu

Grand Theft Auto 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Grand Theft Auto 3 YAPILAN YORUMLAR