Worms 4: Mayhem ikon

Worms 4: Mayhem

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Team 17’nin oyun severlere en güzel armağanlarından birisi olan Worms serisi, oyun tarihinin en çok beğenilen ve takip edilen oyunlarından birisidir. Muhteşem müzikleri, kaliteli grafikleri, eğlenceli kurgusu ile 3 boyutlu oyun zevkini sizlere sunan Worms 4 Mayhem, sadece gündüzlerinizi değil geceleri de zaman harcayacağımız harika bir senaryoya sahip. Bu oyunun en büyük başarısı ebetteki grafikleri ve seslendirmedeki kalitesi. Multiplayer oynarken başlangıç kısmında makineli tüfeği seçerek tüm rakiplerinizin hareketini yavaşlatabiliyorsunuz. Oyunda her bölümde aldığınız puanlar size silah ve harita olarak dönüyor; hatta puanlarınızı arttırdıkça ilginç oyun modları da sizleri bekliyor. Karizmatik kahraman solucan, gözü pek ve atik hareketlerle düşmanını öldürürken, hasbelkader ölmesine sebep olduğunuzda “stupiiiiiiiid!” diyerek bizlere fırça çekmekten de geri kalmıyor.

Worms, bütün seriler boyunca kendisine hayran kitlesi oluşturmayı ve müşteri toplamayı bilmiş bir oyundur. Galiba böyle olduğu için Worms serisinin her oyununu bu kadar heyecanla ve zevkle oynamaya devam ediyoruz. Birçok oyun sever, durup dinlenmeden Worms için tüm zamanının büyük çoğunluğunu harcamaya devam ediyor. Team 17, kaliteden ödün vermediği ve her bir seriyi diğerinden daha kaliteli tasarladığı için bunca yıldır çizgisini bir an olsun aşağıya çektirmedi. Bir ara oyuncu kitlesinden hayli eksilme yaşayan firma, yanlışlarından ders çıkarmış olacak ki bir öncekinden daha iyi bir oyun meydana getirerek eski fanlarına yenilerini eklemiştir.

Worms 4 Mayhem, farklı solucanların birbirine ateş ederek hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Hedef alırsın ve diğer solucana ateş edersin. Bu arada solucanlara karakter veren kıyafetler ve aksesuarlar da oldukça komik ve şirindir. Her kazandığınız oyunun sonunda yeni silahlar alabilir ve yeni bir bölüme başlayabilirsiniz. Hatta oyunun bazı bölümlerinde arkadaşınızla oynamanız da mümkün. Özellikle efektlerin oldukça iyi olduğu oyunda, canlı ve gerçekten başarılı görseller var. Boş zamanlarınızı zevkli bir şeyler oynayarak değerlendirmek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Yalnız uyarıyoruz, boş zamanlardan dolu zamanlara kaymak da mümkündür bu oyunda; zira oyunun bağımlılık yapma özelliği de vardır. Geçmişten bugüne bir hayli hayran kitlesi bulunan Worms hala oynanan ve sevilen bir oyun olarak, oyun dünyasında yerini almıştır.

En son Nis 18, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Worms 4: Mayhem Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 98 / 2000
İşlemci : P3 1000 Mhz.
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 400 MB
Ekran Kartı : DirectX 8 uyumlu
DirectX : DirectX 8
Artıları
  • Eski oyunlardan sevilen silahlar yeni oyunda da mevcut
  • Yeni ve süper silahlar da eklenmiş
  • Görev dizaynları müthiş
Eksileri
  • Önceki oyunlara göre çok fazla geliştirme olmamış
  • Tutarsız yapay zeka
  • Hikaye modunda kafa karıştırıcı platformlar mevcut
  • Kamera uyumu sıkıntılı

Worms 4: Mayhem Tanıtım Videosu

Worms 4: Mayhem oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Worms 4: Mayhem YAPILAN YORUMLAR