Microsoft Studios Oyunları indir

Microsoft Studios, dünyanın en büyük yazılım firması Microsoft’un oyun geliştirdiği stüdyolarıdır.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

indir
Araba, YarışTürkçeDeneme Sürümü24 GB
Forza Motorsport 7, Microsoft Studios tarafından geliştirilen çok yüksek gerçekçilik ve muhteşem bir yarış deneyimi sunan Forza Motorsport serisinin 2017 yılında çıkan..
Forza Motorsport 6: Apex

Forza Motorsport 6: Apex

indir
Online, Windows 8, YarışİngilizceÜcretsiz21.88 GB
Forza Motorsport 6: Apex oyunu Windows 10 kurulu olan bilgisayarlarda ücretsiz olarak yüksek adrenalin ve yüksek performanslı bir yarış deneyimi sunuyor. Şu..
Microsoft Golf 1998 Edition

Microsoft Golf 1998 Edition

indir
SporİngilizceÜcretsiz16.6 MB
Bir spor tutkunu musunuz, aynı zamanda entelektüel bir spora merak mı saldınız, siestadan sonra bir topa sopayla vurup uzaktaki bir deliğe mi..
Microsoft Flight

Microsoft Flight

indir
SimülasyonİngilizceÜcretsiz627 KB
Sitemizde geçtiğimiz yıllarda paylaştığımız Microsoft Flight Simulator X oyununun devamı niteliğinde olan bu simulasyon oyunu da çok hoşunuza gidecek. Oyun tam anlamıyla..
Minecraft

Minecraft

indir
MaceraİngilizceÜcretsiz257 KB
Minecraft oyunu, Mojang stüdyoları tarafından üretilen Java tabanlı bir online browser oyunu olarak göze çarpıyor. Minecraft dünyasında herşey Lego parçalarından oluşuyor ve..
Age of Empires Asian Dynasties

Age of Empires Asian Dynasties

indir
Age Of Empires, StratejiİngilizceÜcretsiz612 MB
En çok sevilen strateji oyunlarından birisi olan Age Of Empires, Kasım 2007 çıkarttığı Age Of Empires III: Asian Dynasties ek paketi ile..
Halo 2

Halo 2

indir
FPSİngilizceÜcretsiz227 MB
Bungei Software’nin elinden çıkan Halo 2, yayıncılığını Microsoft’un yaptığı bir aksiyon oyunu. Aslında ilk olarak Xbox için tasarlanmış olan Halo, yaklaşık 3..
Microsoft Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X

indir
SimülasyonİngilizceÜcretsiz636 MB
Microsoft un üreticisi olduğu her şeyiyle harika bir simülasyon oyunu olan Fligt Simulator serisinin en son versiyonu olan x serisiyle karşımıza çıkıyor...