Icy Tower 1.5.1

Icy Tower 1.5.1

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.3 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMart 16th, 2016
Hemen indir (7.3 MB)
4533 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(7 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...Loading...

Icy Tower oyunu, adından da anlaşılacağı gibi buzdan yapılmış bir kuleye tırmanmaya çalıştığınız oldukça zevkli bir oyun. Kuleye platformlarda zıplayarak tırmanıyorsunuz ve siz yükseldikçe oyunun hızı da artıyor. Özellikle Combo adı verilen ve kombinasyonlardan oluşan hareketleri yapabilirseniz daha hızlı zıplayıp avantaj kazanabiliyorsunuz. Oyun küçük olmasına rağmen, oynanış açısından zevkli ve indiroyunu.com olarak bizim önerdiğimiz bir oyundur.

Icy Tower oyuncularının puanlarını kaydetmesi ve birbirlerinin istatistiklerine bakabilmeleri için bir de web sitesi kurulmuş. Böylece oyunu oynarken, diğer oyuncuların kırdığı rekorları görebiliyor ve onları da geçmeye çalışabiliyorsunuz. Ayrıca siz de yaptığınız yüksek puanları bu bölüme kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca site üzerinden oyuncu karakterinizi de değiştirebilir ve çeşitli modlardan da yararlanabilirsiniz. Oyunda toplamda 1000 adet basamak bulunuyor. Bu basamakların hepsini geçtiğinizde oyunu bitirmiş oluyorsunuz. Küçük ve hoş grafikleri olan bu oyunu oynayabilmek için çok eski bir bilgisayar bile yeterli.

Artıları
  • Zevkli oynanış
  • Liderlik panoları
  • Bağımlılık yapıyor
Eksileri
  • Grafikler pek geliştirilmemiş

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Ateş ve Su Ateş ve Su Ateş ve Su ilk olarak flash oyun olarak karşımıza çıkmış oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyunu internet bağlantısı olmasa da bilgisayarında oynamak isteyenler..
Bomber Mario Bomber Mario Bomberman bundan yıllar önce çıkmış ve birçok oyunsever tarafından zevkle oynanmış bir oyundur. Mario da böyle bir oyundur ve dünyanın en çok..
SnowBros SnowBros Eski atari salonlarının vazgeçilmez oyunlarından birisi olan SnowBros, Atari oyunlarının efsane firması Capcom tarafından 1990 yılında sunulan zevkli platform oyunudur. Oyunda kar fırlatarak..
Icy Tower 1.4 Icy Tower 1.4 Free Lunch Design firmasının 2009 yılı versiyonu olan bu oyun bizlere kuleye yükselme çalışması yaptıran eğlenceli küçük oyunlardandır. 5.2 mb boyutlu olup..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :