Ateş ve Su ikon

Ateş ve Su


Ateş ve Su ilk olarak flash oyun olarak karşımıza çıkmış oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyunu internet bağlantısı olmasa da bilgisayarında oynamak isteyenler için offline çalışır hale getirerek indirme imkanı sunuyoruz.

Oyunun konusuna değinecek olursak, ateş çocuk ve su kızın tapınaktaki bölümlerde kapılarına giderek bir sonraki bölüme gitmeleri için yardımcı oluyorsunuz. Ama bölümler birer bulmaca gibi hazırlanmış. Ateş çocuk suya girerse, su kız da ateşe girerse can kaybediyor. Ayrıca ikisinin canını da alan bir yeşil renkte zehirli bir çamur da bulunuyor. Bunlara dikkat edip bölüm içerisindeki kolları çekip duvarları kaldırarak bölümün sonunda bulunan kapılara girmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda zekanızı kullanmanız gereken yerler de mevcut. Bu yüzden hem ateş hem de suyu dikkatli bir şekilde işbirliği yaparak bölümleri geçmeye çalışmalısınız. Bazı yerlerde ateş çocuk bir manivelayı çekerken su kız da hareket edecek platformun üzerinde durarak anahtarı almalı. Açılan kapıdan beraber geçebilirler.

En son Ara 29, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • İki kişi oynayabilme
  • Yaratıcı bölümler
  • Zeka geliştirici
Eksileri
  • Bağımlılık yapıcı

Ateş ve Su Tanıtım Videosu

Ateş ve Su oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Ateş ve Su YAPILAN YORUMLAR