Mafia 3 Hileleri

Mafia 3 oyununu daha kolay oynamanız için gereken oyun hileleri ve ipuçlarını bu sayfada listeliyoruz.

Sınırsız Mühimmat Hilesi

Oyunun en başlarında Cassandra ile tanıştıktan sonra menüde gezgin Silah Satıcısı ( ARMS DEALER ) eklenecek ve istediğiniz zaman arayıp bulunduğunuz lokasyona çağırabileceksiniz. Burada ekranda çıkan silahlardan birini seçip equip dedikten sonra mermisi düşük silaha geri gelip onu seçtiğinizde şarjörlerin fullendiğini göreceksiniz.

Para Kaybetmeyi Önleme

Oyunda paranızı koyabileceğiniz kasalar bulunuyor. Eğer zor bir görevde öleceğinizi düşünüyorsanız göreve gitmeden önce paranızı bu kasaya koyun. Böylece görev sırasında ölürseniz paranızı kaybetmemiş olacaksınız.

1176 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Mafia 2 Hileleri Mafia 2 Hileleri Mafia 2 oyununu daha kolay oynamak isteyenler için oyun hileleri hazırladık, bunları kullanarak oyunda daha kolay para kazanabilir ve kendinize çeşitli avantajlar..
GTA San Andreas Tarzı Oyunlar GTA San Andreas Tarzı Oyunlar Gta oyunlarından hoşlananlar, mutlaka Gta San Andreas oynamışlardır. Bu ounu bitirip etkisinde kalanlar, mutlaka San Andreas tarzı bir oyun ararlar. Gta 4..
Mafia 2 Mafia 2 Mafia 2 oyunu 2K Czech tarafından yayınlanan TPS türde Mafyaya katılarak oynadığını macera aksiyon oyununun 2. oyunudur. Oyunda İtalyan asıllı bir Amerikan vatandaşı..
Mafia 1 Mafia 1 2K Games firması tarafından üretilen bu oyunda oyunun senaryosundan kısaca bahsedelim. Oyunun en başında polislerden kaçmakta olan bir mafya üyesi sizin çalıştırdığınız..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :