Burdasınız: Oyun İndir Otobüs Oyunu indir Otobüs oyunu indir

Otobüs oyunu indir

Otobüs oyunu  
Lisans : Ücretsiz Kurulum Dosyası
Boyut : 300 MB
Dil : İngilizce
Kısıtlama : Yok
Üretici : SCS Software
Güncelleme : 21-09-2009
Ekleyen : Uğur YURT
İşletim Sistemi : Windows Xp/7/Vista/8
İndirilme sayısı             :        229809
   
Oyunu İndir

Otobüs oyunu incelemesi

Otobüs sürme oyununu indir

Otobüs sürme oyunu indirmek özellikle 18 yaşaltı kişilerin ilgisini çekiyor.Simulasyon sürüş oyunlarından hoşlananlara bu oyunu özellikle öneriyoruz.Ama yarış oyunu arayanlar için doğru bir tercih olmayacaktır.Ehliyetleri olmadığı için kullanma olanakları olmayan çocukların bu isteklerini similasyon tarzında öğretici oyunlarla karşılamaya çalışıyoruz. Sizlere bu bölümde Mart 2007'de SCS Software tarafından hazırlanmış Bus driver 2008 otobüs sürme oyununun demo sürümünü sunarak talebinize kulak veriyoruz.

İçerisinde barındırdığı on iki farklı özelliklere sahip otobüs olanağının yeralması bize kolaylık sağlayacaktır. Otobüsünüzle hareket ederken trafik kurallarına uyarak hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.İsterseniz şehir içinde isterseniz şehirlerarası olarak çalışabiliyorsunuz.Sürüş olarak bakmak gerekirse kokpitinizde tam bir gerçekçilik mevcut.Yani istediğiniz ve arayacağınız her sürücü ekipmanı mevcut.

Oyunda yolcu güvenliği ve gideceği yere kazasız bir şekilde götürmeniz kazanacağınız para açısından oldukça önemli.Yolcuların mutlu olması sizin daha çok para kazanacağınız anlamına geliyor.Çünkü oyunda iş dünyasında oyunun deyimiyle "business world" profesyonellik önde gelir.Bunun için yolda ilerlerken yanınızdan geçen diğer otobüsler sizi tahrik etse de onlara uymayın.

Oyun tam bir bağımlılık yapıyor.Otobüs ile verilen görevleri peşpeş bitirmeye çalışmak için oyunun başında uzun zaman geçirebilirsiniz.Ama her ne olursa olsun gerçek bir sürücülük deneyimi sizleri bekliyor.Simulator açısından deneyimli bir ekibin elinden çıktığı belli oluyor.Bu tip oyunlar arasında öne çıkan bir çalışma gerçekten.60 mb boyutlu demo sürümü huzurunuza çıkarmadan evvel sistem gereksinimlerini belirtelim.

oyun indirOtobüs Sürme OYUNUNU iNDiRMEK iÇiN YANDAKi BUTONU TIKLAYINIZ

Otobüs Sürme Oyunu indireceklere Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Otobüs oyunu indirMerkezi İşlem Birimi (İşLEMCi) : P. 3 1000 Mhz.
  • KISA SÜRELi BELLEK(RAM): 256 mb Ram
  • ViDEO KART(EKRAN KARTI): 64 mb video kart
  • BOş ALAN: 300 Mb
  • SiSTEM: Windows Xp/Vista
  • Klavye ve mouse
  • Ses Kartı
  • Online oynamak isteyenler için internet bağlantısı
 

-- Sponsor Bağlantı --

--- Sponsor Bağlantı ---

Oyun indir Hakkında

Sitemizden oyun indirecek kişilere duyurulur: Oyun indirme alanında lider olmayı hedefleyen sitemizde bulunan oyunların tamamı yasal çerçevede indirebileceğiniz oyunlardır. Bunların içerisinde bazıları demo bazıları da freeware olarak sizlere hizmet vermektedir. İletişim bölümümüzden bazen oyun indir şifreleri istenmektedir bu tür durumlar kanunanlara aykırı olmasının yanında Hak meselesi olduğundan yardımcı olamayacağımızı belirtmek isterim. Oyun isimlerini kategori haline getirip sizlere oyun serilerini kolay indirme olanağı tanıyoruz. Yeni çıkacak sürümler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bu durum hem size güncel versiyonları takip ettirecek hemde oyunların yeni özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.