Street Challenge Extreme Velocity 3D

Street Challenge Extreme Velocity 3D

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu205 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 15th, 2016
Hemen indir (205 MB)
3171 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

İlk olarak 2001 yılında Street Challenge ismiyle Activision tarafından yayınlanan ve sonraki serilerde Street Challenge tarafından geliştirilen, bir drag simülatörü olarak da bilinen oyunumuz araba yarışı hayranlarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Street Challenge ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve her yeni sürümüyle birlikte daha büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan drag yarış simülasyonu olarak bilinmektedir. Serinin ilk sürümünde yapılan yeniliklerden sonra Extreme Velocity 3D paketi ile oyun daha gerçekçi ve kaliteli grafiklere sahip olmuş gibi görünüyor. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarış yapabileceğiniz oyunda amaç kullanıcıların yüksek kalitede 3D grafikleri ile doyumsuz bir eğlenceye ulaşması. Bilgisayar ve internet ortamında birçok araç, garaj ve modifiye araç seçenekleri ile oynayabileceğiniz Street Challenge Extreme Velocity 3D ile vaktin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Street Challenge’de üç sınıfta (A – B – C ) yer alan araçlar Extreme Velocity’de daha modern bir görünüme kavuşmuş gibi görünüyor. Roma, Monaco, Los Angeles ve Londra gibi birçok şehirde oynayabileceğiniz oyun zaman, zaman hızlı ve öfkelide gördüğümüz sahneleri anımsatabiliyor. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda DirectX ve .NET Framework kurulu olması gerekirken, indirdikten sonra oyuna girebilmek için bir profil oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda sonradan eklenen güncellemelerden faydalanmak istiyorsanız Street Challenge Update dosyasını çalıştırarak güncelleme yapabilirsiniz.

Artıları
  • İyi bir topluluk
  • Potansiyeli olan bir oyun
Eksileri
  • Kötü teknik destek
  • Bazı şeylerin illa paralı olması sıkıcı
  • Çok fazla yeni araç eklenmiyor


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :