Air Warrior II ikon

Air Warrior II

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 9 / 4,50
Loading...

Kesmai tarafından geliştirilen ve I-Magic tarafından yayınlanan Air Warrior II hava savaşı konusunda bir uçak savaş simülasyonu oyunu.

Aynı zamanda bir simülasyon serisinin ikinci oyunu olma özelliğini taşıyan oyun, özellikle sahip olduğu kaliteli ve eğlenceli çoklu oyuncu desteği sayesinde oyunseverler tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Uzun yıllar önce oyun serinin ilk oyunu çıktığında o zamanların bilgisayar oyun oynama kültüründe geniş bir yeri olan internet kafelerin dolup taşmasına sebep olmuştu.
Oyuna 2. Dünya Savaşı’nda yer almış uçaklardan birine seçerek başlıyoruz. Temel olarak oyunun en önemli figürü ise uçaklarla it dalaşı yapmak. Oyun online oynandığından dolayı arkadaşlarımızla it dalaşı yaparak savaşmak çok keyifli oluyor. Diğer hiçbir özelliğine bakmayıp sırf it dalaşı için bile bu oyun oynanabilir.

Oyunda yön bulmak ve gitmek istediğimiz yere gitmek amacıyla bir harita bulunuyor. Ayrıca oyundaki önemli görevlerden bir diğeri de haritanın merkezine yakın yerlerde bulunan hava üslerini ele geçirmeye çalışmak. Bu da oyunda gayet zevkli kapışmaların yaşanmasını sağlıyor.

Dönemine göre gayet iyi grafiklere ve müziklere sahip olan Air Warrior II, oyun kontrolleri ve oynanabilirlik açısından da güzel bir deneyim yaşatıyor. Gayet rahat bir oynanabilirlik ile oyuna kolay bir şekilde adapte olabiliyorsunuz. Oyunda simülasyon oyunlarının sahip olması gereken gerçekçilik unsuru gayet iyi işlenmiş durumda. Bunun yanında bu gerçekçilik ile birlikte oyuna eğlence unsuru da çok iyi eklenmiş ve çok zevkli hale getirilmiş.

Air Warrior II, gayet kaliteli ve eğlenceli bir oyun olarak oyunseverlere güzel bir uçak simülasyon deneyimi yaşamayı vaat ediyor.

En son Eki 16, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eşsiz kurt adam dönüşümü
  • İstatistikler kayıt ediliyor
  • Silah çeşitliliği
  • 8 değişik kurt mutasyonu
Eksileri
  • Bağımlılık yapıyor

Air Warrior II Tanıtım Videosu

Air Warrior II oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Air Warrior II YAPILAN YORUMLAR