Bubble Shooter ikon

Bubble Shooter


Eğlenceli ve küçük bir oyun arıyorsanız Bubble Shooter sizin için en iyi alternatiflerden birisi olacaktır. Oyun basit mantıkla işleyen bir balon patlatma oyunu.

Oyun özellikle yaşı çok büyük olmayan oyuncular arasında oldukça popüler. Ama bize göre her yaştan oyuncu oyundan keyif alarak oynayabilir.

Oyunda farklı renklerde toplar var ve ekranın üst tarafından belli bir sürede hareket ederek aşağı doğru blok halinde geliyorlar. Siz de aşağıdaki okla yukarıdaki toplara top fırlatarak onların aşağı gelmesini engellemeye çalışıyorsunuz. Bunu yapmak için de aynı renkteki topları yan yana getirmelisiniz. Çünkü aynı renkli 3 top yan yana geldiğinde toplar patlıyor ve rahatlıyorsunuz. Oyunun bu özelliği ile Zuma oyunu gibi olduğunu söyleyebiliriz.

Sizin yaptığınız her 6 atış sonrasında ekranın en üstüne 1 satır top daha ekleniyor. Eğer topları patlatamazsanız ve ekranın en altına herhangi bir top değerse oyun bitiyor ve oyunu kaybediyorsunuz. Topları atacağınız yere göndermek için sağ ve sol çizgiye çarptırıp da gönderebilirsiniz. Patlattığınızda boşta kalan baloncuklar da patlamış sayılıyor ve aşağı düşüyor. Fırlatacağınız topun rengini ekranın alt sol köşesinde görüyorsunuz.

Oyunun boyutunun çok küçük olması ve hiçbir sistem gereksinimi istememesi en düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bile rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun olduğu anlamına geliyor. Yeni oyunlarını kaldırmayan bir bilgisayara sahipseniz zevkli oyunlar oynamayacaksınız anlamına gelmiyor. Bu oyun da onlardan bir tanesi.

En son Oca 28, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eğlenceli oynanış
  • Düşük dosya boyutu
  • Küçük yaşlara uygun
Eksileri
  • Tekrar edici oynanış

Bubble Shooter Tanıtım Videosu

Bubble Shooter oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Bubble Shooter YAPILAN YORUMLAR