Call of Atlantis ikon

Call of Atlantis


Call of Atlantis oyunu mistik Atlantis objeleri ile süslenmiş bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Oyun Gardenscapes ve Fishdom serisi gibi küçük ama çok tanınmış oyunların da geliştiricisi olan Playrix tarafından geliştirilmiş.

Match-3 tarzında oyunları ile tanınan Playrix firmasının en iyi eşleştirme oyunlarından birisi de Call of Atlantis. Kayıp şehir Atlantis temalı bir oyun karşımızda. Oyunda sol tarafta verilen objelerin parçalarını bulmak için bulmacadaki şekilleri patlatarak ilerliyorsunuz. Bulunduğunuz bölgeye göre puzzle içindeki objeler değişiyor. Örneğin Roma’dayken objeler mızrak, kalkan, kılıç ve gladyatör şekillerinde çıkarken mısırda piramit, hiyeroglif, deve şekilleri çıkıyor. Aynı zamanda çok detaylı olmasa da ara oyunlarda gizli obje bulma oyunları ile benzer bölümler de karşınıza çıkıyor.

Oyun küçük bir oyun fazla sistem gereksinimi de istemiyor ama buna rağmen eğlenceli grafiklere ve sizi zorlayacak bölümlere sahip. Her yaştan oyuncuya hitap edecek özellikte olan Call of Atlantis oyununu boş zamanlarınızda oynayabilirsiniz.

En son Ara 1, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Call of Atlantis Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista
İşlemci : Pentium 3 - 1GHz ve üstü
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : 64 MB
DirectX : DirectX 8.0
Artıları
  • Hikaye bazlı ilerleme
  • Hızlı oyun temposu
  • Basit oynanış
Eksileri
  • Gizli obje bölümleri çok kolay

Call of Atlantis Tanıtım Videosu

Call of Atlantis oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Call of Atlantis YAPILAN YORUMLAR