Foosball Maniac ikon

Foosball Maniac

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Foosball Maniac, Türkiye’de Langırt oyunu olarak bildiğimiz oyundan esinlenerek oluşturulmuş bilgisayar oyunudur. Oyunda isterseniz tek kişi bilgisayara karşı isterseniz iki kişilik olarak bir arkadaşınızla langırt oynamanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Foosball Maniac oyunu hem 3D hem de gerçekçi olduğu için sanki gerçek bir langırt masasında oynuyormuş hissini yaşayacaksınız. Oyunda langırt sahalarının görünüşü, renkleri ve tarzı değiştirilebiliyor. Oyunda isterseniz hızlı oyun dilerseniz de turnuva şeklindeki oyun modları ile oynayabiliyorsunuz. Normal langırt fiziklerinin yanına özel hareketler eklenerek oyunun oynanırlığı bir kat daha artırılmış.

Bilgisayar tarafından kontrol edilen rakipleriniz oyunda sizi baya zorlayacak. Normal insanların sahip olamayacakları reflekslere sahip olabilen bu zorlu rakipleri sadece çok iyi langırt ustaları yenebilir. Oyun zaten aşırı zor bir oyun olmakla ün yapmış. Eğer sinir olmak ve hırs küpüne dönüşmek istemiyorsanız bu oyuna en baştan bulaşmayın derim.

Oyunun güzel grafikleri, iyi oynanışı ve gerçekçi seslerine rağmen çok fazla sistem gereksinimi istememesi ise en büyük artılarından. Arkadaşlarınıza karşı meydan okuyabileceğiniz ve iki kişi kapışacağınız oyun futbola bakış açınızı bir süre de olsa değiştirmeye aday.

En son Oca 24, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Foosball Maniac Tanıtım Videosu

Foosball Maniac oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Foosball Maniac YAPILAN YORUMLAR
  • oguz
    1 sene önce

    güzel bir oyun