Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Blizzard Oyunları indir

Blizzard, RPG türünde dünyanın en gelişmiş oyunlarından birisi olan WoW’u da geliştiren ünlü oyun yapım firmasıdır.

Hearthstone

Hearthstone

indir
OnlineİngilizceÜcretsiz5.7 MB
Hearthstone, her türden oyuncuya hitap eden yüksek dozda bağımlılık yapıcı MMO tabanlı bir kart oyunudur. Piyasadaki diğer kart oyunlarını oynayanların pek çok..
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

indir
OnlineİngilizceÜcretsiz4.6 MB
Heroes of the Storm, Blizzard tarafından yayınlanan üst düzey bir MOBA oyunudur. Online oyun piyasasında kıyasıya rekabet ve MOBA türünün e-sport yapısına..
World of Warcraft Starter Edition

World of Warcraft Starter Edition

indir
RPGİngilizceDeneme Sürümü30.7 MB
World of Warcraft Starter Edition dünyanın en ünlü RPG oyunlarından birisi olan Warcraft’ın başlangıç seviyesidir. World of Warcraft Starter Edition sayesinde bir..
Diablo 3

Diablo 3

indir
RPGİngilizceDeneme Sürümü7 MB
15.05.2012 tarihinde efsanevi oyun serisi Diablo’nun beklenen 3. oyunu geldi. Oyunu oynamak için gereken kurulum dosyasını indirdikten sonra kurulum yapıp, kullanıcı adınızla..
Warcraft 3: Reign of Chaos

Warcraft 3: Reign of Chaos

indir
StratejiİngilizceDeneme Sürümü97.8 MB
Warcraft 3: Reign of Chaos, dünyanın en ünlü strateji oyunlarından birisi olan Warcraft serisinin 3. oyunudur ve Warcraft evreninde geçer. Daha önceki..
World of Warcraft Wrath of The Lich King

World of Warcraft Wrath of The Lich King

indir
RPGİngilizceÜcretsiz6.48 GB
World of Warcraft Wrath of The Lich King serinin ikinci genişletme paketidir. İlk genişletme paketi olan The Burning Crusade paketinden sonra 2008..
StarCraft 2 Wings of Liberty

StarCraft 2 Wings of Liberty

indir
StratejiİngilizceDeneme Sürümü1.54 GB
Stratejinin dozunu iyi ayarlayın Strateji oyunları denildiğinde, ilk akla gelen serilerden bir tanesi de StarCraft’dır. StarCraft II: Wings of Liberty, 2010 yılında..
Diablo 2

Diablo 2

indir
RPGİngilizceDeneme Sürümü132 MB
Bazı oyunlar vardır, üzerinden kaç sene geçmiş olursa olsun oyun dünyasında ‘’efsane’’ olarak anılırlar. Hiç şüphesiz Diablo serisi oyun dünyasına adını altın..
Diablo

Diablo

indir
Aksiyon, RPGİngilizceDeneme Sürümü58.5 MB
Bazı oyunların, oyun dünyasını kökten değiştirdiğine şahit olmuşuzdur. Bu çorbada en büyük tuzu olanlardan oyunun biri de Diablo. Şuan RPG oyunları var..
StarCraft

StarCraft

indir
StratejiİngilizceDeneme Sürümü4.5 MB
Bir Uzay Stratejisi 1998 yılında Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürülen ve Real Time Strategy – RTS yani Gerçek Zamanlı Strateji oyunu olan..
12