Diablo 3 ikon

Diablo 3


15.05.2012 tarihinde efsanevi oyun serisi Diablo’nun beklenen 3. oyunu geldi. Oyunu oynamak için gereken kurulum dosyasını indirdikten sonra kurulum yapıp, kullanıcı adınızla Battle.net üzerinden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Diablo 3 oyunu karşımıza bir dizi yenilikle çıkmış. Alışılmış Diablo atmosferi ve oynanışına zarar vermeden, gereken düzenlemeler titizlikle yapılmış. Blizzard Entertainment oyun için uzun süren çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı bile.

Oyunda genel olarak karakter gruplarında değişiklik yapılmış. Demon Hunter ( Yaratık avcısı ), Wizard ( Büyücü ), Barbarian ( Barbar ), Monk ( Rahip ) ve Witch Doctor ( Cadı doktor ) karakterlerinden birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Tabi ki her karakterin farklı özellikleri ve iyi olduğu alanlar var. Onun için sizin oyun yapınıza en uygun karakteri seçmelisiniz.

Diablo 3 oyununda oyuncuları oyunla interaktif bir biçimde bütünleştirmek için Action House adı verilen satış bölümü de açılmış. Buradan isterseniz çeşitli itemleri satıp alabilirsiniz. Burada göze çarpan en büyük yenilik ise sistem üzerinden isterseniz itemlerinizi gerçek para karşılığında satabilmeniz. Bu da oyunu oynayanların oyundan hem zevk alıp hem de para kazanabileceği anlamına geliyor.

En son Haz 15, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Diablo 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci : Intel Pentium D 2.8 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4400+
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 12 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 7800 GT / ATI Radeon X1950 Pro veya üzeri
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Klasik Diablo oynanışı
  • Oyun mekaniklerinde geliştirmeler var
  • Oyuna eklenmiş sosyal geliştirmeler
  • Zenginleştirilmiş bonuslar
Eksileri
  • Yok denecek kadar az

Diablo 3 Tanıtım Videosu

Diablo 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Diablo 3 YAPILAN YORUMLAR