Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Valve Oyunları indir

Valve, en büyük oyun yapımcılarından birisiyken Steam platformunu geliştirerek tüm oyun sektörünü yönetir hale gelen bir oyun yapım firmasıdır.

Portal

Portal

indir
Aksiyon, ZekaİngilizceDeneme Sürümü3 GB
Portal, daha önce Half Life ile dünyanın en çok bilinen oyun yapımcılarından birisi haline gelmiş Valve Corporation tarafından 2007 yılında geliştirilen tek..
Dota 2

Dota 2

indir
Aksiyon, Online, StratejiTürkçeÜcretsiz15 GB
Dota 2, Valve tarafından geliştirilen ve steam üzerinden ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur. Multiplayer Online Battle Arena ( MOBA )..
Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive

indir
Counter Strike, FPS, OnlineTürkçeÜcretli7 GB
CSGO olarak da bilinen Counter Strike: Global Offensive oyunu ilk Counter Strike oyunundan tam 14 sene sonra bayrağı daha da ileri götürmeyi hedefliyor...
Counter Strike Online

Counter Strike Online

indir
Counter Strike, OnlineİngilizceÜcretsiz9.7 MB
Counter Strike Online oyunu 30 Aralık 2014 tarihinde yapımcı firma olan Nexon tarafından hizmetlerini durdurma kararı almıştır. Online oyunlar kategorimizden diğer online..
Half Life 2

Half Life 2

indir
Aksiyon, FPS, MaceraİngilizceDeneme Sürümü751 MB
Dünyanın en çok ödül almış oyunlarından birisi olan Half Life oyununun devam oyunu olan Half Life 2 yine Valve firması tarafından 2004..
Left 4 Dead

Left 4 Dead

indir
Aksiyon, FPSİngilizceÜcretli752 MB
Haydi, Dostum O Lanet Olası Zombileri Mezarlarına Gönderelim! Bizim gibi FPS oyunları severlerinin çok çok yakından tanıdığı Valve Software bu oyun işini..
Counter Strike 1.5

Counter Strike 1.5

indir
Counter Strike, FPSİngilizceDeneme Sürümü92 MB
Bu savaş aksiyon oyunu yıllar önceden beri internet kafelerin vazgeçilmezi oldu ve her sürümü sonrası oynanmaya devam edildi. Silah ve macera oyun..
Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6

indir
Counter Strike, FPSİngilizceDeneme Sürümü1.56 MB
Sierra firmasının efsane oyunu olan Half Life’ın multiplayer savaş modu olarak ortaya çıkan Counter Strike oyunu geliştirilerek 1.6 versiyonu ile karşınıza çıkıyor...