Batak HD

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 8 / 2,67
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Kahvehanelerin en çok oynanan oyunu batak artık cep telefonlarınızda da oynayabileceğiniz bir oyun haline geldi. Batak HD oyunu ile internet bağlantınız olmasa bile bilgisayara karşı batak oynama keyfini yaşayacaksınız. Kağıt oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

Batak HD oyunu kolay oynanışı ve güzel grafikleri ile dikkat çekiyor. Oyunu bilgisayara karşı oynayabildiğiniz ve internet gerekmediği için hızlı bir şekilde elleri tamamlayabiliyorsunuz. Oyunda batağın çeşitli iskambil türlerini bulmanız da mümkün. 3-5-8, koz maça, gömmeli, eşli, ihaleli ve eşli ihaleli batak gibi modlarla istediğiniz oyuncu sayısında ve oynanış biçimi ile oynamanız mümkün.

Oyunda bulunan 2 farklı tema seçeneğinden birisini seçerek kullanabiliyorsunuz. Oyun 13 el olarak oynanıyor. 13 el sonunda yazboz üzerinde en çok puanı toplayan oyuncu oyunu kazanıyor.

Oyuna başlangıçta almayı tahmin ettiğiniz el sayısını giriyorsunuz ve oyunda aldığınız el sayısı bundan fazlaysa yan gidiyorsunuz bundan azsa batıyorsunuz. Oyunda eğer koz maça oynuyorsanız kozlar maça oluyor, ihaleli oynuyorsanız ihaleyi alan oyuncu kozu belirliyor. Elinizde yerde oynanan kart türünde kağıt kalmadıysa koz kullanarak çakabilirsiniz. Eğer biri sizden daha yüksek çakmazsa el sizin oluyor. Batak oyununda yerdeki kağıdı geçmek mecbur olduğu için elinizdeki daha yüksek kart varsa onu atmak zorundasınız.

Artıları
  • Ücretsiz oynanış
  • Hızlı ve akıcı
Eksileri
  • Eşli ihalede eşiniz ihale alınca sıkıntı var
  • Yapay zeka çok iyi değil
Geldanlagen
Sultanbeyli Escort