Tavla ikon

Tavla


Türklerin milli oyunu haline gelmiş tavla oyunu, yediden yetmişe online ve offline olarak oynayabileceğiniz zevkli bir zeka oyunu olarak dikkat çekiyor. Özellikle zekanın yanında şans faktörünün de öne çıkması ile birlikte büyük rekabet ve iddaa ortamı yaratan tavla oyunu şüphesiz internet üzerinden de okey ile birlikte en çok oynanan oyunlardan.

Bedava küçük oyun arayanlara en çok önerdiğimiz oyunlardan birisi olan tavla oyununu siz de zevkle oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak Facebook üzerinden veya diğer sitelerden tavla oynayabilirsiniz fakat biz size internet bağlantınız olmasa bile oynayabileceğiniz kolay ve küçük boyutlu bir oyun olarak sunuyoruz.

Oyunu download edip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bu küçük oyunu oynarken bilgisayarınızı hiç kasmayacağı için müzik dinleyebilir veya sitelerde gezinebilirsiniz.

Oyunda 3 boyutlu görüntülerle tavla oynayabilirsiniz ve rakiplerinizin zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. 15’i siyah 15’i beyaz olmak üzere 30 pul ve 2 zar ile oynanan bu oyunda attığınız zar kadar pullarınızı ilerleterek oyun alanındaki evinize getirip toplamaya çalışıyorsunuz. Bu arada rakibinizin pullarını kırabilir, kapı alabilir ve rakibinizi mars edebilirsiniz.

En son Oca 13, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Rakiplerin zorluk seviyesini ayarlayabilme
 • Hamleleri geri alma ve kayıt tutma
Eksileri
 • Online oynama modu yok

Tavla Tanıtım Videosu

Tavla oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Tavla YAPILAN YORUMLAR
 • nevzat
  5 sene önce

  hoşça vakit geçirmek için buradayım selamlar..

 • rustem
  7 sene önce

  merhaba ha bu arada oyun cok iyi