MARVEL Şampiyonlar Turnuvası ikon

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası


Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam gibi Marvel süper kahramanları ile kıyasıya mücadele edebileceğiniz mobil online oyun MARVEL Şampiyonlar Turnuvası süper grafiklerle oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlardan birisi.

Oyun bir dövüş oyunu ve bir Marvel karakteri seçip diğer Marvel karakterleri ile dövüşüyorsunuz. Üstelik sadece iyi süper kahramanlar değil Marvel dünyasındaki kötü karakterler de oyunda yer alıyor. Oyunun en çok dikkat çeken yönü çok sayıda süper kahramanın oyunda bulunması zaten.

Oyunda yer alan şampiyonların listesi ise şu şekilde: Agent Venom, Ægon, Black Panther (İç Savaş), Black Widow, Blade, Crossbones, Daredevil (Netflix), Elektra, Falcon, Gwenpool, Hawkeye, Karnak, Killmonger, Kingpin, Korg, Massacre, Moon Knight, Night Thrasher, Punisher, Taskmaster, Thor (Ragnarok), Winter Soldier, Angela, Black Bolt, Captain Marvel, Carnage, Corvus Glaive, Drax, Gamora, Groot, Heimdall, Hela, Hyperion, King Groot, Medusa, Ms. Marvel (Kamala Khan), Phoenix, Proxima Midnight, Ronan, Spider-Man (Symbiote), Superior Iron Man, Thanos, The Champion, Thor, Venom, Venom the Duck, Venompool, Archangel, Beast, Bishop, Cable, Colossus, Cyclops (Blue Team), Deadpool (X-Force), Domino, Emma Frost, Gambit, Iceman, Magneto (Marvel NOW!), Omega Red, Nightcrawler, Old Man Logan, Rogue, Sabretooth, Storm, Psylocke, Wolverine (X-23), Doctor Strange, Doctor Voodoo, Dormammu, Ghost Rider, Guillotine, Iron Fist (Immortal), Juggernaut, Loki, Magik, Mephisto, Mordo, Morningstar, Scarlet Witch, Symbiote Supreme, The Hood, Thor (Jane Foster), Unstoppable Colossus, Abomination, Ant-Man, Captain America (Sonsuzluk Savaşı), Electro, Hulk (Ragnarok), Joe Fixit, Luke Cage, M.O.D.O.K., Quake, Red Hulk, Rhino, Sentry, She-Hulk, Spider-Gwen, Spider-Man (Miles Morales), Void, Wasp, Yellowjacket, Civil Warrior, Doctor Octopus, Ghost, Green Goblin, Howard the Duck, Hulkbuster, Iron Man (Sonsuzluk Savaşı), Iron Patriot, Kang the Conqueror, Nebula, Punisher (2099), Red Skull, Rocket Raccoon, Sentinel, Spider-Man (Stark Enhanced), Star-Lord, Ultron (Classic), Vision (Ultron Çağı), Vulture, War Machine, Yondu.

Oyunda isterseniz arkadaşlarınızla ittifak oluşturabiliyorsunuz. Bu listedeki şampiyonlardan bir ekip oluşturup çıkan rakibe göre istediğiniz şampiyonla karşılaşabilirsiniz.

En son Nis 22, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Tüm Marvel kahramanları
 • Harika grafikler
Eksileri
 • Hero açmak çok zor
 • Çok fazla hata veriyor

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Tanıtım Videosu

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası YAPILAN YORUMLAR
 • Pesbag
  3 sene önce

  🙂🙂🙂

 • ensar
  3 sene önce

  bu oyunu üçretiz oynanır

 • kuzey
  3 sene önce

  çok güzel

 • mert miraç çetin
  3 sene önce

  çok iyi bir oyun

 • Myth
  4 sene önce

  Marvel Future Fight getirin