Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall 3 Gelmiyor Söylentilerine Yol Açtı

Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall 3 Gelmiyor Söylentilerine Yol Açtı

Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall 3 Gelmiyor Söylentilerine Yol Açtı

Titanfall 3’ün yakın gelecekte duyurulacağına dair tüm umutlar, Respawn Entertainment’ın yepyeni bir video oyunu IP’sini hazırlamak için işe yeni birilerini aldığının son duyurusu ile ortadan kalktı.

Geçtiğimiz hafta, Respawn Entertainment programcısı Steven Kah Hien Wong , bir yazılım mühendisinin “şu anda yepyeni bir IP geliştiren kompakt bir çekirdek ekibe” katılması için bir tweet attı. İş tanımı, ne tür bir oyun olduğu konusunda gerçek bir ayrıntı sunmuyordu, ancak ne olmadığını biliyoruz; Titanfall 3.

Respawn Entertainment stüdyo başkanı Vince Zampella gönderiyi kendi tweetiyle takip ederek şunları ekledi : “Heyecan verici yeni bir fırsat mı arıyorsunuz? Yeni Respawn projesi, süper heyecan verici şeyler. Erken katılın!”

Respawn Entertainment’tan yeni bir IP beklentisi heyecan verici. Stüdyo, yaklaşık on yıl önce kurulduğundan beri hit oyunlardan başka hiçbir şey yayınlamadı. Titanfall serisinden ve battle royale yan ürünü Apex Legends gibi hit oyunları piyasaya sürdüler. Respawn, birkaç yıl önce EA tarafından satın alındı ​​ve 2019’un hit aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’ı geliştirdi.

Tüm oyunlarının iyi karşılanmasına rağmen, hepsi iyi satmadı. Özellikle Titanfall, stüdyonun muhtemelen umduğu finansal başarı düzeyine tam olarak ulaşamadı. Yine de, oyun serisinde yeni bir oyunu görmek için oyuncu kitlesinden güçlü bir istek var.

Apex Legends’ın başarısıyla, şimdi Titanfall evrenine maruz kalan yeni, büyük bir kitle var. Oynaması ücretsiz oyun, oyuncuları Respawn tarafından geliştirilen bir oyunun sunabileceği şık mekaniklerle tanıştırdı. Belki de oynaması ücretsiz olan Apex Legends’ın başarısı, yeni bir Titanfall oyunu piyasaya sürülürse satış başarısına dönüşebilir.

EA ve Respawn Titanfall’u unutmayacaklarına dair güvence verseler de, yakın zamanda seriyi yeniden canlandırma planları yok gibi görünüyor. Şimdilik, Titanfall 3 ihtimali ölmüş gibi görünüyor. Belki sonunda oyun çıkacak ama, ancak EA veya Respawn finansal riskle ilgileniyor gibi görünmüyor.

En son May 5, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall 3 Gelmiyor Söylentilerine Yol Açtı BENZER İÇERİKLER
Respawn Entertainment’ın Yeni Oyunu Titanfall 3 Gelmiyor Söylentilerine Yol Açtı YAPILAN YORUMLAR