Sid Meier’s Railroads ikon

Sid Meier’s Railroads

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 37 / 4,63
Loading...

Çocukluk yıllarımızda oynadığımız SimCity gibi bir tarzda olan “Sid Meier’s Railroads” oyunu da, bir çoğumuzun tren sürme veya bir tren işletmesi kurma hayallerini gerçekleştirmesini sağlayan bir oyun olmuştur. Oyunda kendi tren filonuzu kurarak işletmenizi giderek büyütüyorsunuz. Görevleri tamamladıkça ve zaman ilerledikçe filonuza yeni ve modern trenler ekleyerek kalitenizi arttırıyorsunuz.

Farklı zorluk seviyelerinde ilerleyerek de kendinizi deneyebilir ve zorlayabilirsiniz. Oyuna lokomotif trenlerle başlayarak ilerledikçe hızlı tren ve mega trenlerde sürdürüyorsunuz. Bu eğlenceli oyunda eski serilerinde olduğu gibi 2D ve engelsiz flat bir alan yerine sizi oldukça zorlayan engebeli ve dağlık alanlardan geçmek zorunda kalıyorsunuz. Zaten asıl amaç oyundaki şehirleri ve fabrikalar gibi üretim merkezlerini birbirine bağlayarak ulaşımı sağlamak.

Oyun eski serilerindeki başlıca farklarından bir tanesi de oyunda LAN yani çok oyunculu mod ve dünya üzerinde bulunan rastgele bir oyuncuya karşı oynama imkanı bulunması. Oyuncuları oldukça sevindiren bu yenilik sayesinde oyuncular birbirleriyle kolayca ve keyifle yarışıp gelişmelerini çekişmeli olarak sürdürebileceği bir ortam buluyor. Kısaca özetlemek gerekirse tren altyapılı bir ulaşım firması kurarak uzun süren zaman boyunca şirketinizi geliştirip, filonuzu geliştirmek ve üretim ile tüketim arasındaki dengeyi koruyarak hem para kazanmak hem gelişimi sağlamak oyundaki temel amacınız.

En son Kas 12, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Sid Meier’s Railroads Tanıtım Videosu

Sid Meier’s Railroads oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Sid Meier’s Railroads YAPILAN YORUMLAR