Sid Meier’s Railroads

Sid Meier’s Railroads

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu266 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 6th, 2015
Hemen indir (266 MB)
2076 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(8 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...Loading...

Çocukluk yıllarımızda oynadığımız SimCity gibi bir tarzda olan “Sid Meier’s Railroads” oyununda, bir çoğumuzun tren sürme veya bir tren işletmesi kurma hayallerini gerçekleştirmesini sağlayan bir oyun olmuştur. Oyunda kendi tren filonuzu kurarak işletmenizi giderek büyütüyorsunuz. Görevleri tamamladıkça ve zaman ilerledikçe filonuza yeni ve modern trenler ekleyerek kalitenizi arttırıyorsunuz.

Farklı zorluk seviyelerinde ilerleyerek de kendinizi deneyebilir ve zorlayabilirsiniz. Oyuna lokomotif trenlerle başlayarak ilerledikçe hızlı tren ve mega trenlerde sürdürüyorsunuz. Bu eğlenceli oyunda eski serilerinde olduğu gibi 2D ve engelsiz flat bir alan yerine sizi oldukça zorlayan engebeli ve dağlık alanlardan geçmek zorunda kalıyorsunuz. Zaten asıl amaç oyundaki şehirleri ve fabrikalar gibi üretim merkezlerini birbirine bağlayarak ulaşımı sağlamak.

Oyun eski serilerindeki başlıca farklarından bir tanesi de oyunda LAN yani çok oyunculu mod ve dünya üzerinde bulunan rastgele bir oyuncuya karşı oynama imkanı bulunması. Oyuncuları oldukça sevindiren bu yenilik sayesinde oyuncular birbirleriyle kolayca ve keyifle yarışıp gelişmelerini çekişmeli olarak sürdürebileceği bir ortam buluyor. Kısaca özetlemek gerekirse tren altyapılı bir ulaşım firması kurarak uzun süren zaman boyunca şirketinizi geliştirip, filonuzu geliştirmek ve üretim ile tüketim arasındaki dengeyi koruyarak hem para kazanmak hem gelişimi sağlamak.

Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :