Star Wolves 2 ikon

Star Wolves 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

X-Bow Software tarafından geliştirilen ve 1C Company tarafından dağıtımı yapılan Star Wolves 2, serinin ilk oyununda olduğu gibi uzayı konu alan bir gerçek zamanlı strateji oyunu.
Serinin ilk oyununda bir taşıma şirketinde taşımacılık yapan kahramanımız korsanların saldırısına uğruyor ve gemiyi kaybediyoruz. Tam uzayda kaybolmak üzereyken Star Wolves isimli bir asker topluluğunun komutanı olan Ace bizi kurtarıyor ve Ace’in gemisinin de çalınmasıyla oyuna başlıyoruz.

Star Wolves 2, serinin ilk oyununun geliştirilmiş ve güncellenmiş bir versiyonu. Oyunda 50’den fazla yıldız sistemi var ve birinden diğerine istediğiniz şekilde geçebiliyorsunuz. Oyuna aynı zamanda yeni karakterler de eklenmiş durumda. Bununla birlikte oyunda yeni beceriler, 4. Seviye gemilerin açılması ve ana geminin geliştirilmesi gibi çeşitli yenilikler mevcut. Görev bazlı ilerleyen oyunda destek birlikleri de satın alınabiliyor. Oyunda alışveriş istasyonlarından alışveriş yapılıyor ve Patrol Station denilen alanda korsan satılarak gelir elde edilebiliyor.
Serinin ilk oyununda uzaylılar ile yoğun bir mücadele söz konusuydu. Star Wolves 2’de de yine yoğun bir mücadele içerisindeyiz. Yoğun bir teknolojiye sahip olan uzaylılar ile mücadele hiç de kolay geçmiyor.

Derin bir strateji ve taktik unsurları içeren 3 boyutlu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Star Wolves 2, grafikleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Sahip olduğu 3 boyutlu ve gerçekçi grafikleri ile kendinizi oyun içinde hissediyor ve oyundan daha çok zevk alıyorsunuz. Serinin ilk oyununun yeterli başarıyı yakalamamasında etkili olan grafikler üzerinde bu sefer çokça çalışıldığı oldukça belli. Oyunun iyi bir oynanabilirliğe sahip olması da oyunseverler için iyi bir avantaj. Oyunun hem gerçek zamanlı strateji türünde olması hem de uzay gibi esrarengiz bir konuyu ele alması da oyun üzerindeki ilgiyi oldukça artırıyor. Bu haliyle Star Wolves 2, oyunseverler için farklı bir deneyim sunuyor.

En son Nis 26, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • RPG bölümleri başarılı
Eksileri
  • Dövüşçüler ve ekipmanlar başarısız
  • Hikayede ilginç bir durum yok
  • Sunum ve kontroller çok iyi değil

Star Wolves 2 Tanıtım Videosu

Star Wolves 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Star Wolves 2 YAPILAN YORUMLAR