Test Drive Off Road 3 ikon

Test Drive Off Road 3


Accolade tarafından geliştirilen Test Drive Off Road 3, off-road yarış türünde bir serinin üçüncü oyunu.

Oyun temel olarak bir çok arcade oyun gibi düşünülerek tasarlanmış durumda. Aracımızı mümkün olduğu kadar hızlı şekilde parkur etrafında sürerek yarışı en önde bitirmeye çalıştığımızda oyunda, çeşitli pistlerde yarışmamızı sağlayan world circuit mod ile tek bir pistte farklı bir yarış deneyimi edinmemizi sağlayan arcade modu bulunuyor.

10 farklı yerin bulunduğu oyunda zaman zaman Kanada kayalıklarında zorlu mücadeleler verirken zaman zaman da karlı New York sokaklarında amansız ve zorlu bir yarışın içinde buluyoruz kendimizi. Araçların konseptinin çok iyi tasarlandığı oyunda, oyunun akışını bozmayan bazı ufak tefek aksaklıkların olduğunu da görebiliyoruz. Fakat bu aksaklıklar oyunun oynanabilirliğini etkilemediğinden dolayı çok da önemli değil.

Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi iyi grafiklere sahip olan oyunda araç ve çevre modelleri gayet başarılı tasarlanmış. Başarılı grafiklerin yanına daha iyi ve kaliteli sesler eklense oyunda daha iyi bütünlük sağlanması söz konusu olabilirmiş. Özellikle çamurlu ve karlı havalarda daha ayırt edici ve havaya uygun sesler kullanılması oyunun etkileyiciliğini ve kalitesini çok daha iyi bir şekilde etkileyebilirmiş.

World circuit modda her bir araç grubunu tamamladıkça yeni arabalar almak ve araçlarınızda modifikasyon yapabilmek için para kazanıyorsunuz. Bununla beraber kilitli halde bulunan yeni yollara ve araçlara da erişime sahip oluyorsunuz. Bu araçlar arasında Hummer gibi gelişmiş ve üst düzey özelliklere sahip araçlar bulunmakta. Böylece oyunda ilerledikçe daha zevkli ve daha iyi bir yarış deneyimi elde etmek mümkün oluyor. Arcade modda ise ilerledikçe ambulans ve askeri araçlar gibi çeşitli kitli araçlara ulaşmaya olanak sağlanmış durumda.

Oldukça zevkli bir oyun olan Test Drive: Off Road 3, özellikle yarış türünde oyun oynamayı seven oyunseverlere son derece keyifli ve çekişmeli bir oyun deneyimi sunuyor.

En son Oca 3, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Pist çeşitliliği
Eksileri
  • Yetersiz grafikler
  • Kötü ses yapısı
  • Yükseltmeler pek etkili değil
  • Kontroller başarılı değil

Test Drive Off Road 3 Tanıtım Videosu

Test Drive Off Road 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Test Drive Off Road 3 YAPILAN YORUMLAR